İŞ ORTAKLARIMIZ

IBM QRadar

İşiniz Büyürken Tehditleri Tespit Eder

TIKLAYINIZ!
DUYURULAR

Yeni Yönetmeliğe Uygun Hizmetlerimiz İle

Çözüm Ortağınız Olmaya Hazırız!

Tıklayınız!
DUYURULAR

Platin Bilişim Fusion SOC

Merkezini Hayata Geçirdi Ve 7/24 Hizmet Vermeye Başladı!

TIKLAYINIZ!
ÇÖZÜMLER

Uzaktan Çalışıyoruz!

Ama Kesintisiz Hizmet Kalitemiz ve Çözümlerimiz İle Hep Yanınızda Olmaya Devam Ediyoruz!

TIKLAYINIZ!
ÇÖZÜMLERİMİZ

Güvenli Uzaktan Erişim

Güvenli Uzaktan Erişim İçin Sunduğumuz Çözüm ve Hizmetlerimiz İle Yanınızdayız!

TIKLAYINIZ!
İLETİŞİM

Taşındık!

Büyüyen Kadromuz ve Hedeflerimiz İle Yeni Adresimizdeyiz!

TIKLAYINIZ!
TANITIM

Platin Bilişim'de Çalışmak

TIKLAYINIZ!
ETKİNLİK

Splunk Discovery Day!

Detaylar için tıklayınız:
PRODUCT

Symantec'ten Cynic!

TIKLAYINIZ!
KATALOG

Veritas Databerg Raporu!

TIKLAYINIZ!
ETKİNLİK

Platin Bilişim -Veritas Quarterly Dinner

Detaylar için tıklayınız:

Biz Kimiz?

Platin Bilişim; veri güvenliği ve erişilebilirlik konularında en modern çözümleri sunan, dünyanın lider markaları ile çalışan ve başarılı projeleri ile sektöre öncülük eden bir teknoloji firmasıdır.

İstanbul merkezli bir bilişim firması olarak 2001 yılında kurulan Platin Bilişim, IBM, Veritas, Symantec, HCL, Splunk, Recorded Future, Transvault, Hitachi Vantara, Thycotic ve F5 markalarının güvenlik ve erişebilirlik çözümlerini sunmaktadır.

SOC & Siber Güvenlik Hizmetleri

Bilgi Güvenliği & Regülasyon Uyum Hizmetleri

Veri Koruma Hizmetleri

Bütünsel Güvenlik Hizmetleri

Stratejik İş Ortaklarımız

Dünyanın lider veri koruma markaları ile marka ortaklıklarımız vardır ve giderek genişleyen ürün yelpazemizde bu kapsam daha da genişleyecektir. Size özel butik çözümler sunabilmek için hedeflerimize ulaşmayı ve stratejik işbirliklerimizi sürdürmeyi vizyonumuzun bir parçası olarak görüyoruz.

Duyurular

Ayhan Bamyacı

“Gelecekte kullandığımız ürün ve hizmetin arkasında yapay zekâya dayalı veri merkezli uygulamalar olacak. Platin Bilişim bu alanda geleceği şekillendiren önemli bir şirket ve şimdiden birçok alanda varlık göstermeye başladı. Yapay zekâ sağlık, havacılık veya hizmet sektöründe öne çıktığı gibi geleceğin en önemli ve hayati konularının başında yer alan siber güvenlik alanında da yoğun olarak kullanılacağına şüphe yok.”

Ayhan Bamyacı Genel Müdür, Platin Bilişim

Pınar Bamyacı

Son üç yılda artış görülen WannaCry, NotPetya ve Equifax gibi siber saldırılar, güvenlik yatırımlarını en üst seviyeye çıkarttı. 2020’de veri kaybı önleme, şifreleme ve veri odaklı denetim önem kazanacak. Dünya genelinde 2021’de 6 trilyon USD’lik Cybercrime suç oranı olacağı tahmin ediliyor.

Pınar Bamyacı Satış Direktörü, Platin Bilişim

Furkan Batman

Günümüzde atakların daha sofistike ve kendini yenileyebilir bir hale gelmesiyle birlikte Siber Güvenlik her zaman olduğundan daha önemli bir hale gelmiş bulunuyor. Siber Güvenlik trendlerini takip ederek müşterilerimizin maksimum korunma seviyesini hedefliyoruz. Hizmetlerimizi ve ürünlerimizi bu özenle seçiyor ve değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Furkan Batman Cyber Security Manager, Platin Bilişim

Emre Tatar

Platin Bilişim olarak tüm support süreçlerimizde en ince ayrıntısına kadar detaylı çalışmalar ile süreçlerimizi sürdürüyoruz. Bu kapsamda müşteri dostu bir marka olarak, ne zaman ihtiyaç olsa teknik gerekiliklerde gerek uzaktan gerekse yerinden desteğimizi sağlıyoruz. Kalite ve güleryüzlü hizmet ile herzaman tüm müşterilerimizin yanındayız!

Emre Tatar Data Management & Business Continuity Manager , Platin Bilişim

Elif Yargıcı

Platin Bilişim olarak, müşteri odaklı satış anlayışımız ile geniş bir kitleye hizmet veriyoruz. Çok geniş ürün yelpazemiz ve esnek fiyat politikamız ile tüm ölçekte Kurumsal ihtiyaçlara cevap verebilecek kapasitemiz mevcut. Satışın anahtarı insan felsefemiz her zaman bizden önce gidiyor ve ürünlerimiz ile sadece satış değil satış sonrasında da Platin Bilişim olarak tüm müşterilerimizin teknik ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Elif Yargıcı Unit Sales Manager , Platin Bilişim