REFERANSLAR

Platin Bilişim Türkiye ve Dünya çapında hem domestik hem de global hizmetler konusunda uzmanlaşmış bir altyapıya sahiptir. Başta Bankacılık ve Finans olmak üzere, çok farklı sektörlerden referansları bulunmaktadır.

Bankacılık & Finans

Bankacılık ve finans Platin Bilişim’in ana sektörlerindendir. Türkiye’nin en büyük ve köklü finans ve bankacılık kurumları ile çalışmak bizim için stratejik bir öneme sahiptir. Türkiye’nin en büyük 10 bankası ile çalıştığımız gibi sektörde farklı farklı projeler kapsamında %80 bir iş hacmimiz bulunmaktadır.
Bankacılık & Finans
Telekomünikasyon

Telekomünikasyon

Telekomünikasyon Platin Bilişim’in imzasını attığı stratejik projelerin olduğu ve giderek yeni fırsatların oluştuğu bir sektördür. Stratejik önemi bakımından telekomünikasyon sektöründe en büyük 4 firma ile çalışmaktan mutluyuz.

KAMU

Kamu sektörü Platin Bilişim’in yeni yeni ivme kazanan sektörlerindendir. Kamu sektöründe en önemli nokta bu gelişimin iş sonuçlarına dönüşmesidir. Türkiye çapında en önemli Kamu kurumları ile iş ortaklıkları bulunan Platin Bilişim gelecekte en büyük kurumlar ile işbirliklerine devam edecektir.
KAMU
Enerji

Enerji

Enerji sektörü Platin Bilişim’in, yakın gelecekte odaklandığı bir sektördür ve sektörün en büyük 3 firması ile işbirliği yapılmış durumdadır. Stratejik bir sektör olan enerji sektörü odağında ilerleme kateden Platin Bilişim gelişen pazar payı ile sektör paydaşları arasında parlayan yıldızlardan biridir.

Metal Sanayi

Metal sanayi, Platin Bilişim’in ana sektörlerindendir. Sektörel anlamda teknoloji yatırımları günümüzde giderek artmış ve bilişim metal sanayi ile entegre olarak ilerleyen bir sistemler bütünü halini almıştır. Platin Bilişim olarak en büyük metal sanayi firmalarına hizmet vermekten mutluyuz.
Metal Sanayi
Otomotiv

Otomotiv

Nesnelerin İnterneti konseptinin yaygınlaşması ile otomotiv sanayinde gelişen otokontrol ve otomasyon sistemleri yüksek bir teknolojik güvenlik seviyesi gerektirmektedir. Bu gereken hassas seviyeyi ve artan talebi Platin Bilişim olarak sektörün en büyüklerine hizmet vererek talebi karşılamaktan mutluyuz.

Başarı Hikayeleri

Bizimle çalışmanın farkını bir de müşterilerimizden dinleyin istedik. Temelde başarının kaynağının çok çalışmak olduğuna inandığımız için herzaman başarımızın altında, kalite anlayışımızın, en ince detayına kadar planlamanın ve yüksek mühendisliğin örneklerini bulacaksınız.