MEDYA MERKEZİ

Platin Bilişim konvansiyonel Halkla İlişkiler ve Tanıtım stratejisi ile farklı iletişim çalışmaları yürütmektedir. Bu kapsamda medya merkezinde, basın bültenleri, basın yansımaları, etkinlikler - virtüel hikayeler, başarı hikayeleri, ödüller, sponsorluk çalışmaları, duyurular, videolar, kataloglar, sosyal medya kanalları, müşteri ilişkileri bilgisine ulaşabilir ve PR abonelik sistemi ile üye olabilirsiniz.

IDC CIO Summit 2016

Tarih: 01.04.2016 | IDC CIO Summit! Platin Bilişim IDC CIO Summit 2016'ya sponsor oldu. Platin Bilişim Genel Müdürü Ayhan Bamyacı, verimli görüşmeler ve fikir zincirlerinin olduğu etkili bir platformda olmaktan mutluluk duyduklarını dile getirirken, bir yılın genel değerlendirmesini ve gelecek yıl vizyonlarını aktarabilmek adına faydalı bir etkinlik olduğunu vurguladı.
IDC CIO Summit 2016

Platin Bilişim Genel Müdürü Ayhan Bamyacı, verimli görüşmeler ve fikir zincirlerinin olduğu etkili bir platformda olmaktan mutluluk duyduklarını dile getirirken, bir yılın genel değerlendirmesini ve gelecek yıl vizyonlarını aktarabilmek adına faydalı bir etkinlik olduğunu vurguladı.

Resim Galerisi