MEDYA MERKEZİ

Platin Bilişim konvansiyonel Halkla İlişkiler ve Tanıtım stratejisi ile farklı iletişim çalışmaları yürütmektedir. Bu kapsamda medya merkezinde, basın bültenleri, basın yansımaları, etkinlikler - virtüel hikayeler, başarı hikayeleri, ödüller, sponsorluk çalışmaları, duyurular, videolar, kataloglar, sosyal medya kanalları, müşteri ilişkileri bilgisine ulaşabilir ve PR abonelik sistemi ile üye olabilirsiniz.

IBM Platin Bilişim'i "Outstanding Security Solutions” kategorisinde, Platin Bilişim’i Yılın En İyi Güvenlik İş ortağı olarak seçti.

Tarih: 15.03.2016 | Outstanding Security Solutions | IBM IBM, 2016 yılı ödülleri “Outstanding Security Solutions” kategorisinde, Platin Bilişim’i Yılın En İyi Güvenlik İş ortağı olarak seçti.
IBM Platin Bilişim

Platin Bilişim 2012 yılından bu yana IBM Türk’ün güvenlik ürünleri tarafında iş ortağı olarak çalışıyor. IBM’in SIEM/log yönetimi ve Network güvenliği tarafında Qradar, alt uç güvenliği ve Patch yönetimi tarafında IBM Bigfix ürünleri Platin Bilişim hizmet yelpazesinde yer alıyor. IBM ile çalışmaya başladıkları günden bu yana önemli ölçüde bilgi birikimine sahip olduklarını kaydeden Platin Bilişim Genel Müdürü Ayhan Bamyacı, “IBM, dünyanın en önde gelen bilgi teknolojisi, yazılım ve hizmetleri şirketi.

Resim Galerisi