MEDYA MERKEZİ

Platin Bilişim konvansiyonel Halkla İlişkiler ve Tanıtım stratejisi ile farklı iletişim çalışmaları yürütmektedir. Bu kapsamda medya merkezinde, basın bültenleri, basın yansımaları, etkinlikler - virtüel hikayeler, başarı hikayeleri, ödüller, sponsorluk çalışmaları, duyurular, videolar, kataloglar, sosyal medya kanalları, müşteri ilişkileri bilgisine ulaşabilir ve PR abonelik sistemi ile üye olabilirsiniz.

YKB- ITs MY LIFE!

Platin Bilişim, iş ortakları FireEye ve Bt Bilgi ile Yapı Kredi'nin geleneksel BT günlerinden IT's MY LIFE 2018 etkinliğine sponsor oldu. Başlama Tarihi: 30.05.2018 Bitiş Tarihi: 30.05.2018
YKB- ITs MY LIFE!

Platin Bilişim İş Geliştirme Müdürü Ozan Özkara güvenlik risk analitiği konulu bir sunum yaparken Büyük Müşteriler Satış Yöneticisi Murat Gürocak, FireEye ile birlikte günümüzün siber tehditlerini dinleyicilere sundu.

Platin Bilişim satış direktörü Pınar Bamyacı, "Güzel bir etkinlikti, 4 yıldır bu etkinliğe sponsor oluyoruz. Bu yıl iki sunumla yer aldık, yeni teknolojilerimizi tanıttık. Herkese teşekkür ederiz." açıklamasında bulundu. 

Resim Galerisi