MEDYA MERKEZİ

Platin Bilişim konvansiyonel Halkla İlişkiler ve Tanıtım stratejisi ile farklı iletişim çalışmaları yürütmektedir. Bu kapsamda medya merkezinde, basın bültenleri, basın yansımaları, etkinlikler - virtüel hikayeler, başarı hikayeleri, ödüller, sponsorluk çalışmaları, duyurular, videolar, kataloglar, sosyal medya kanalları, müşteri ilişkileri bilgisine ulaşabilir ve PR abonelik sistemi ile üye olabilirsiniz.

TBD- KAMU BIB 19

TBD tarafından düzenlenen, Kamu BIB-19’ etkinliğine katılan Platin Bilişim Genel Müdürü Ayhan Bamyacı, bilgi güvenliğinde hız ve kullanılabilir güvenlik’ konusuna dikkat çekti. 2019 yılında dünya genelinde 6 milyon siber güvenlik uzmanına ihtiyaç duyuracağını hatırlatan Bamyacı, sektör temsilcilerini teknoloji yatırımları konusunda geç kalmaları için uyardı. Başlama Tarihi: 27.10.2017 Bitiş Tarihi: 27.10.2017
TBD- KAMU BIB 19

Kamu hizmetlerinin e-dönüşümü ve dijital devlet yapısının da en önemli yapı taşlarını teşkil eden Veri Koruma, Arşivleme, İş Sürekliliği, IT Altyapı Yönetimi ve Güvenlik konularında  profesyonel çözümler sunan Platin Bilişim, TBD Kamu-BİB’19 etkinliğinde, siber güvenlik alanındaki en yeni teknolojiler hakkında sektör temsilcilerini bilgilendirdi.

Bilişim sektörünün önde gelen firmalarının  ‘Dijital Devlet’ için bir araya geldiği organizasyonda bir konuşma yapan Platin Bilişim Genel Müdürü Ayhan Bamyacı, kamu kurumlarının ve üniversitelerin bilişim yöneticileri ile bir araya gelerek, her geçen gün daha zeki hale gelen siber tehditlere karşı alınacak önlemler hakkında  bilgi paylaşımında bulundu. 

Resim Galerisi