MEDYA MERKEZİ

Platin Bilişim konvansiyonel Halkla İlişkiler ve Tanıtım stratejisi ile farklı iletişim çalışmaları yürütmektedir. Bu kapsamda medya merkezinde, basın bültenleri, basın yansımaları, etkinlikler - virtüel hikayeler, başarı hikayeleri, ödüller, sponsorluk çalışmaları, duyurular, videolar, kataloglar, sosyal medya kanalları, müşteri ilişkileri bilgisine ulaşabilir ve PR abonelik sistemi ile üye olabilirsiniz.

PALO ALTO CYBER SECURITY SUMMIT!

Dünyanın önde gelen içerik güvenliği şirketi Palo Alto Networks ve Platin Bilişim, ‘Cyber Security Summit’ etkinliğinde artan siber saldırılara ve veri güvenliğinin önemine dikkat çekti. En yeni siber güvenlik teknolojileri ve yeni trendler hakkında katılımcıları bilgilendiren iki firma, güncel pazar araştırmaları verilerini de sektör çalışanları ile paylaştı. Başlama Tarihi: 05.10.2017 Bitiş Tarihi: 05.10.2017
PALO ALTO CYBER SECURITY SUMMIT!

Türkiye’nin önde gelen kurumlarına Veri Koruma, Arşivleme, İş Sürekliliği, IT Altyapı Yönetimi ve Güvenlik konularında profesyonel çözümler sunan Platin Bilişim, iş ortaklarından Palo Alto Networks’ün düzenlediği ve 4 Ekim 2017 tarihinde İstanbul Swissotel Bosphorus’ta gerçekleştirilen Siber Güvenlik Zirvesi’ne İş Ortağı olarak destek verdi.

 

Özel sektör ve kamu kurumların BT yöneticileri ve güvenlik uzmanlarının her sene ilgi ile takip ettikleri etkinlikte, Platin Bilişim, katılımcılara siber güvenlik ile ilgili son trendler ve bu alandaki ürün ve hizmetleri hakkında bilgilendirme yaptı.

Resim Galerisi