MEDYA MERKEZİ

Platin Bilişim konvansiyonel Halkla İlişkiler ve Tanıtım stratejisi ile farklı iletişim çalışmaları yürütmektedir. Bu kapsamda medya merkezinde, basın bültenleri, basın yansımaları, etkinlikler - virtüel hikayeler, başarı hikayeleri, ödüller, sponsorluk çalışmaları, duyurular, videolar, kataloglar, sosyal medya kanalları, müşteri ilişkileri bilgisine ulaşabilir ve PR abonelik sistemi ile üye olabilirsiniz.

Platin Bilişim 2. KBZ'de

Platin Bilişim, kamu kurumlarının bilişim yöneticileri ve özel sektör yöneticilerinin bir araya geldiği, bu yıl ikincisi düzenlenen Kamu Bilişim Zirvesi etkinliğinde dijital devlet kavramının temelini teşkil eden siber güvenlik, veri koruma, arşivleme, iş sürekliliği ve IT altyapı yönetimi konularındaki profesyonel çözümlerini tanıttı. Başlama Tarihi: 17.11.2017 Bitiş Tarihi: 17.11.2017
Platin Bilişim 2. KBZ

Veri Koruma, Arşivleme, İş Sürekliliği, IT Altyapı Yönetimi ve Güvenlik konularında profesyonel çözümler sunan Platin Bilişim, Kamu Bilişimcileri Derneği tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Kamu Bilişim Zirvesi etkinliğine katılarak destek verdi. 16-19 Kasım 2017 tarihlerinde Antalya Gloria Golf Resort Hotel’de gerçekleştirilen platformda, kamu kurumlarının bilişim yöneticileri ile üniversite ve özel sektör temsilcileri bilgi paylaşımında bulundular.

KAMU-NET:Güvenlik Bilgi Otobanı teması ile gerçekleştirilen etkinliğe kamuda politika belirleyiciler ve karar alıcıların yanı sıra özel sektör temsilcileri de katıldı. Platin Bilişim, katılımcılara siber güvenlik ile ilgili son trendler ve bu alandaki ürün ve hizmetleri hakkında bilgilendirme yaptı.

Resim Galerisi