MEDYA MERKEZİ

Platin Bilişim konvansiyonel Halkla İlişkiler ve Tanıtım stratejisi ile farklı iletişim çalışmaları yürütmektedir. Bu kapsamda medya merkezinde, basın bültenleri, basın yansımaları, etkinlikler - virtüel hikayeler, başarı hikayeleri, ödüller, sponsorluk çalışmaları, duyurular, videolar, kataloglar, sosyal medya kanalları, müşteri ilişkileri bilgisine ulaşabilir ve PR abonelik sistemi ile üye olabilirsiniz.

IBM WATSON 2017!

Watson Zirvesi’nde sektör temsilcileri ile bir araya gelen Platin Bilişim Genel Müdürü Ayhan Bamyacı, gelecekte yaşanacak siber saldırıların arkasında yapay zekâlı sistemler olacağını vurguladı. Bamyacı, ulusal siber güvenlik tatbikatına özel şirketlerin de dahil edilmesini istedi. Başlama Tarihi: 15.11.2017 Bitiş Tarihi: 15.11.2017
IBM WATSON 2017!

Türkiye’nin önde gelen kurumlarına Siber Güvenlik, Veri Koruma, Arşivleme, İş Sürekliliği ve IT Altyapı Yönetimi konularında profesyonel çözümler sunan Platin Bilişim, stratejik iş ortağı IBM’in ev sahipliğinde organize edilen Watson Zirvesi’nde siber güvenlik tatbikatlarına özel şirketlerin de katılması gerektiğine dikkat çekti. İstanbul Volkswagen Arena’da gerçekleştirilen Watson Zirvesi’nde sektör temsilcileri ile buluşan Platin Bilişim Yönetim Ekibi,  gelecek nesil yapay zeka uygulamaları ve siber saldırılardan korunmak için en yeni teknolojiler hakkında katılımcılara bilgi verdi. 

Resim Galerisi