MEDYA MERKEZİ

Platin Bilişim konvansiyonel Halkla İlişkiler ve Tanıtım stratejisi ile farklı iletişim çalışmaları yürütmektedir. Bu kapsamda medya merkezinde, basın bültenleri, basın yansımaları, etkinlikler - virtüel hikayeler, başarı hikayeleri, ödüller, sponsorluk çalışmaları, duyurular, videolar, kataloglar, sosyal medya kanalları, müşteri ilişkileri bilgisine ulaşabilir ve PR abonelik sistemi ile üye olabilirsiniz.

IBM THINK 2018!

Platin Bilişim IBM Think 2018'deydi. En güncel teknolojik gelişmeleri Platin Bilişim ekibi Think etkinliğinde birebir yakından takip etti. Başlama Tarihi: 27.03.2018 Bitiş Tarihi: 27.03.2018
IBM THINK 2018!

IBM Think 2018, Las Vegas'ta gerçekleşti. Etkinliğe katılan Platin Bilişim önemli teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek birçok güncel bilgi edindi. Platin Bilişim Genel Müdürü Ayhan Bamyacı, "Think etkinliği bizler için önemli, heryıl katılıyoruz. Bu yıl da katılarak önemli teknolojik gelişmeler hakkında ve IBM 'in sunduğu güvenlik teknolojileri konusunda bilgi sahibi olduk. Bunları en kısa zamanda PM faaliyetlerimize yansıtarak vizyoner bir çözüm skalası sunmak istiyoruz" notunu geçti. 

Resim Galerisi