MEDYA MERKEZİ

Platin Bilişim konvansiyonel Halkla İlişkiler ve Tanıtım stratejisi ile farklı iletişim çalışmaları yürütmektedir. Bu kapsamda medya merkezinde, basın bültenleri, basın yansımaları, etkinlikler - virtüel hikayeler, başarı hikayeleri, ödüller, sponsorluk çalışmaları, duyurular, videolar, kataloglar, sosyal medya kanalları, müşteri ilişkileri bilgisine ulaşabilir ve PR abonelik sistemi ile üye olabilirsiniz.

IDC IT Security Roadshow

BT Güvenlik karmaşası, kurumların mevcut teknoloji ile yeni teknolojik yatırımlar arasında bir denge yakalamaya çalıştıkları bu dönemde ciddi bir zorluk olmaya devam edecektir. Başlama Tarihi: 19.02.2015 Bitiş Tarihi: 19.02.2015
IDC IT Security Roadshow

Türkiye’deki şirketlerin maliyetlerini dengeleme, varlıklarını koruma ve kurum içerisinde yeni çözümler yaratma çabalarının yanı sıra mevcut BT güvenliği yatırımlarını da gözden geçirmeleri gerekiyor.

Türkiye çapından birçok BT Güvenlik uzmanı, analist ve BT departmanı müdürlerinin yer aldığı ve güvenlik alanındaki en son teknolojik gelişmelerin getirdiği zorluklar ve fırsatlar üzerinde sunumlar ve etkileşimli oturumların yapıldığı, yeni teknoloji ve yaklaşımların tartışıldığı ve bunların güvenlik endişelerinin altında kalmadan nasıl mümkün hale getirilebileceğini gösteren iş stratejilerinin ele alındığı etkinliğe Platin Bilişim Sergi Sponsoru olarak katıldı.

Resim Galerisi