MEDYA MERKEZİ

Platin Bilişim konvansiyonel Halkla İlişkiler ve Tanıtım stratejisi ile farklı iletişim çalışmaları yürütmektedir. Bu kapsamda medya merkezinde, basın bültenleri, basın yansımaları, etkinlikler - virtüel hikayeler, başarı hikayeleri, ödüller, sponsorluk çalışmaları, duyurular, videolar, kataloglar, sosyal medya kanalları, müşteri ilişkileri bilgisine ulaşabilir ve PR abonelik sistemi ile üye olabilirsiniz.

Thycotic 2018 Fortress Siber Güvenlik Ödülüne Layık Görüldü!

16 Nisan 2018 Thycotic, 7500’den fazla kuruma hizmet veren privileged access management (PAM) sağlayıcısı Secret Server & Privilege Manager 10.4 çözümlerinin kimlik denetimi kategorisinde; 2018 Siber Güvenlik Ödülüne layık görüldüğünü duyurdu.
Ödül programı, büyüyen hackerlar karşısında veri ve elektronik varlıkları güvenli tutmak için çalışan lider firma ve markalar arasında gerçekleştirildi. Thycotic Secret Server, kurumunuzdaki ayrıcalıklı hesap şifrelerini keşfetmeniz, güvenliğini sağlamanız ve yönetmeniz için en kolay, en kolay ve en ekonomik yoldur, bu durum Thycotic'i birçok müşterimiz için tek siber güvenlik yazılımı seçeneği haline getmektedir. Thycotic ürün yönetimi direktörü Jai Dargan, “Ayrıcalıklı şifreler ve endpointler günümüzde hackerların temel hedefidir” açıklamasında bulundu. Bu ödül ile 7500 den fazla müşterimize, piyasadaki en uygun ve kaliteli çözümleri sunan marka olmaktan mutluyuz” şeklinde ekledi. Ürün hakkında detaylı bilgi almak için, security@platinbilisim.com.tr