MEDYA MERKEZİ

Platin Bilişim konvansiyonel Halkla İlişkiler ve Tanıtım stratejisi ile farklı iletişim çalışmaları yürütmektedir. Bu kapsamda medya merkezinde, basın bültenleri, basın yansımaları, etkinlikler - virtüel hikayeler, başarı hikayeleri, ödüller, sponsorluk çalışmaları, duyurular, videolar, kataloglar, sosyal medya kanalları, müşteri ilişkileri bilgisine ulaşabilir ve PR abonelik sistemi ile üye olabilirsiniz.

GÖR. KONTOL ET. ORKESTRE ET.

17 Mayıs 2018 ForeScout Teknolojisi, sektör ayrımı gözetmeksizin tüm kurumlar için risk teşkil eden ağ erişimi güvenliği ve çeşitli güvenlik tehditleri için kurum bütünleşik güvenlik çözümleri ile entegre olarak çözümler sunar.

 

SEE – GÖR  ForeScout CounterACT® eşsiz teknolojisi ve ajansız mimarisi ile ağınıza bağlanan cihazları eş zamanlı olarak görmenizi sağlar. Bunun yanı sıra CounterACT® ağınıza bağlanan cihazları anlık olarak sınıflandırır, değerlendirir ve bağlantı durumundaki değişikliklere göre sürekli olarak gözlemler. 

 

CONTROL – KONTROL ET  ForeScout CounterACT® ağınızdaki cihazları, bu cihazların sahiplerini ve amaçlarını tespit ettikten sonra geniş bir ağ erişim kontrol çözümü sunar. Bu çözüm sayesinde uyumsuz cihazların ağa erişimini kısıtlayabilir, internet erişimini bloklayabilir, anomali tespit edilen cihazları karantinaya alabilir ve / veya güvenlik endişeleri doğrultusunda cihazların sahiplerine bilgilendirme yapılır. Ayrıca CounterACT® belirli cihazları farklı bir ağ segmentine veya VLAN’a atayarak izole etmenizi otomatize eder. 

 

ORCHESTRATE – ORKESTRE ET       ForeScout, patentli orkestrasyon özelliği ile, farklı üretici ürünlerinin bulunduğu ortamları güvenlik yönetimi katmanları şeklinde bölerek, ağ güvenliğini önemli ölçüde arttırır.  CounterACT®’nin 3rd party ağlar ve yönetim sistemleri üzerinde sunduğu geniş uyumluluk yelpazesi ve ForeScout’un güvenlik üzerine sağladığı özel bilgileri, birlikte çalıştığı üreticilerle eşsiz bir entegrasyon sağlanmış olur. CounterACT®’nin ajansız mimarisi ve kontrol yeteneklerine ek olarak, diğer üreticilerde bulunmayan geliştirilmiş modül teknolojisi; APT, SIEM, mobil cihaz yönetimi (MDM), zaafiyet tarama (Vulnerability Assessment) ve uç nokta koruma(AV)/EDR, Yanıltma Sistemleri (Deception) ve Incident Response Management/Vaka Yönetimi  sistemleri ile doğal entegrasyon sağlar. 

Detaylı bilgi: security@platinbilisim.com.tr