MEDYA MERKEZİ

Platin Bilişim konvansiyonel Halkla İlişkiler ve Tanıtım stratejisi ile farklı iletişim çalışmaları yürütmektedir. Bu kapsamda medya merkezinde, basın bültenleri, basın yansımaları, etkinlikler - virtüel hikayeler, başarı hikayeleri, ödüller, sponsorluk çalışmaları, duyurular, videolar, kataloglar, sosyal medya kanalları, müşteri ilişkileri bilgisine ulaşabilir ve PR abonelik sistemi ile üye olabilirsiniz.

Platin Bilişim Yeni Nesil Appliancelarını Gururla Sunar

28 Mayıs 2015 Platin Bilişim, Symantec NetBackup ve IBM Qradar çözümlerini müşterilerine yazılım ve donanım dahil olmak üzere bütünleşik cihazlar (appliances) şeklinde sunmaktadır.

PLT Applianceları Büyüyor!

Daha önce PLT 24, PLT 36 ve PLT 40 versiyonları kullanıma sunulmuştu. Bu versiyonların kullanılabilir net disk kapasitesi sırasıya, 24 TB, 36 TB ve 40 TB tır. Çözümler üzerinde yazılımlar yüklenmiş durumda teslim edilmektedir.

Appliance sayesinde; bir arıza çıkması durumunda arıza donanım da olsa / yazılım da olsa Platin Bilişim tek çözüm noktası olarak cevap vermekte; bu sayede müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmaktadır.

Platin Bilişim Yeni Nesil Appliancelarını Gururla Sunar!

Yeni nesil PLT 80 cihazları, 80 TB net disk kapasitesine sahip cihazlardır. Bu kapasite sayesinde; müşterilerin uzun bir süre yedek tutması (sıkıştırılarak 800 TB ‘a kadar) veya logların uzun süre saklanması (normal loglar 80 TB, arşiv loglar 500 TB) mümkündür. Daha büyük kapasite ihtiyaçları için istenilen sayıda appliance kullanılabilmektedir.

Detaylı bilgi: pazarlama@platinbilisim.com.tr

Resim Galerisi