MEDYA MERKEZİ

Platin Bilişim konvansiyonel Halkla İlişkiler ve Tanıtım stratejisi ile farklı iletişim çalışmaları yürütmektedir. Bu kapsamda medya merkezinde, basın bültenleri, basın yansımaları, etkinlikler - virtüel hikayeler, başarı hikayeleri, ödüller, sponsorluk çalışmaları, duyurular, videolar, kataloglar, sosyal medya kanalları, müşteri ilişkileri bilgisine ulaşabilir ve PR abonelik sistemi ile üye olabilirsiniz.

Platin Bilişim Uzmanlığında Yeni NetBackup Appliance 5330

21 Mayıs 2015 NetBackup 5330 Appliance kompleks data merkezlerinizi yönetmek için idealdir. Geniş kapasitesi ile data yönetimi sorunlarınızı karşılama konusunda en başarılı çözümdür.

Ölçeklendirilebilir Kapasite: 114 TB tan başlayarak 229 TB a kadar genişleyebilen kapasitesi ile büyük işletmeler, data centerlar ve felaket yönetimi merkezleri için eşsiz bir çözümdür.

Güçlü Performans: NetBackup 5230 ile karşılaştırıldığında 2 kata kadar daha hızlı bir backup çözümüdür. 3 kata kadar daha hızlı recovery sağlar, 4,7 kata kadar daha hızlı replikasyon sağlar.

Esneklik: Sisteminiz daha güçlü bir biçimde korunur ve verileriniz depolanır. Büyük işletmelerin hacminde zengin bir donanım sunar; RAID, disk kontrolörü, güç bileşenleri, fan modülü ve diskleri ile birlikte gelir.

Daha Fazla Fayda Elde Edin: Her ünite için (RU) daha fazla TB sağlar ve yer sıkıntılarınıza çözüm getirir. Ayrıca güç kullanımını azaltır ve soğutma maliyetlerinizi düşürür.

Siz de bu yeni NetBackup ürününe Platin Bilişim uzmanlığında yer açın!

Detaylı bilgi: pazarlama@platinbilisim.com.tr

Resim Galerisi