MEDYA MERKEZİ

Platin Bilişim konvansiyonel Halkla İlişkiler ve Tanıtım stratejisi ile farklı iletişim çalışmaları yürütmektedir. Bu kapsamda medya merkezinde, basın bültenleri, basın yansımaları, etkinlikler - virtüel hikayeler, başarı hikayeleri, ödüller, sponsorluk çalışmaları, duyurular, videolar, kataloglar, sosyal medya kanalları, müşteri ilişkileri bilgisine ulaşabilir ve PR abonelik sistemi ile üye olabilirsiniz.

Adobe Flash Player'a Dikkat!

05 Şubat 2018 Adobe Flash Player versiyon 28.0.0.137 ve daha önceki versiyonlrında, CVE-2018-4878 kodlu kiritik bir zaafiyet tespit edildi.

Adobe Flash Player versiyon 28.0.0.137  ve daha önceki versiyonlrında, CVE-2018-4878 kodlu kiritik bir zaafiyet tespit edildi. Başarılı bir sızma girişimi, hackerın etiklenen sistemi kontrol altına almasına olanak tanımaktadır. 

Adobe CVE- 2018-4878 açığını kamuoyu ile paylaştı ve kullanımını kısıtladı. Bu açık Windows kullanıcılarını da hedef haline getirmektedir. Bu tür ataklar ofis dökümanları üzerinde flash yüklü uygulamalar aracılığı ile risk oluşturmaktadır.

Detaylı bilgi: security@platinbilisim.com.tr