MEDYA MERKEZİ

Platin Bilişim konvansiyonel Halkla İlişkiler ve Tanıtım stratejisi ile farklı iletişim çalışmaları yürütmektedir. Bu kapsamda medya merkezinde, basın bültenleri, basın yansımaları, etkinlikler - virtüel hikayeler, başarı hikayeleri, ödüller, sponsorluk çalışmaları, duyurular, videolar, kataloglar, sosyal medya kanalları, müşteri ilişkileri bilgisine ulaşabilir ve PR abonelik sistemi ile üye olabilirsiniz.

Platin Bilişim’in zaman damgalama yazılımı QRTime için yeni logosu hazır

28 Mayıs 2015 Logo QRTime’ı en iyi ve doğru bir biçimde anlatacak logolar arasından seçilirken Platin Bilişim Genel Müdürü Sayın Ayhan Bamyacı şunları söyledi: “Platin Bilişim olarak; QRTime yazılımımıza güveniyoruz. Özel olarak geliştirdiğimiz zaman damgalama yapabilen bu yazılım için yeni bir logo oluşturmak kendi ürünümüz olan yazılımı markalaştırmak adına attığımız ilk adım oldu. Tüm ekip arkadaşlarımı kutlar, başarılarının devamını dilerim!”

QrTime, Platin Bilişim tarafından Qradar ürününe özel geliştirilmiş bir yazılımdır.

QRTime ile birlikte Log dosyaları 5651 kapsamına tam uyumlu bir şekilde damgalanır. Denetleyici kurumların şart koştuğu Zaman Serverları, Damgalama Süresi,Damgalama Periyodu, Damga algoritması, Kontrol Mekanizması istekleri bu yazılım ile sağlanmıştır.

Yazılım çalıştır-bırak mimarisine sahiptir. Gerekli konfigürasyonlar uyarlandıktan sonra Damgalama ve Kontrol işlemleri otomatik bir şekilde devam etmektedir. Bunun haricinde hataların ve yazılım outputlarının takibi kendi loglama sistemi ile yapılabilmektedir.
Son kullanıcı için otomasyon sistem olması ve kendi loglama sistemi ile takibi olması büyük kolaylık sağlamaktadır.

Detaylı Bilgi: pazarlama@platinbilisim.com.tr