MEDYA MERKEZİ

Platin Bilişim konvansiyonel Halkla İlişkiler ve Tanıtım stratejisi ile farklı iletişim çalışmaları yürütmektedir. Bu kapsamda medya merkezinde, basın bültenleri, basın yansımaları, etkinlikler - virtüel hikayeler, başarı hikayeleri, ödüller, sponsorluk çalışmaları, duyurular, videolar, kataloglar, sosyal medya kanalları, müşteri ilişkileri bilgisine ulaşabilir ve PR abonelik sistemi ile üye olabilirsiniz.

2018 SC Ödülleri Sahiplerini Buldu! Platin Bilişim’in iki iş ortağı ödüllendirildi!

24 Nisan 2018 En İyi Zaafiyet Yönetimi Çözümü :Rapid7 – InsightVM En İyi Veri Sızıntısı Önleme Çözümü: (DLP) Symantec for Symantec Data Loss Prevention (DLP)

 

 

En İyi Zaafiyet Yönetimi Çözümü :Rapid7 – InsightVM

 

Rapid7 – InsightVM  Yeni jenerasyon AEP(Advanced Endpoint Protection) olarak bilinen ve bilinmeyen zararlılara, zero-day (Sıfır gün ataklar), APT, Ransomware vb ataklara karşı yeni nesil hafif ajanlı alt uç güvenlik çözümüdür. Ürünün en önemli özelliği salt Prevention- Koruma tabanlı olmasıdır.

 

En İyi Veri Sızıntısı Önleme Çözümü (DLP)

Symantec for Symantec Data Loss Prevention (DLP)

Symantec Data Loss Prevention (DLP) Ofis içi veya ofis dışındaki ortamlar da e-posta, ofis dosyaları gibi mahrem verilerinizin sızmasını engelleyen çözümdür.

Neden DLP?

  • Şirket gizli verinizin nerede tutulduğunda, nerelere gönderildiğinde ve kimlerin eriştiğinden emin değilsiniz,
  • Şirketinizin gizli verisini davetsiz misafirlerden korumak için bir planı var, fakat çalışanlarınızın ya da iş ortaklarınızın veri hırsızlığı veya yanlışlıkla gizli veriyi dışarı çıkarmasına karşı korumasızsa,
  • Şirketinizin ve en önemlisi müşterilerinizin mahrem verilerinin başka ortamlarda paylaşılmasını engelleyip, şirket güvenilirliğinizi en üst seviyede tutmak istiyorsanız,
  • Rekabet Kurulu denetimlerine her zaman hazır olmak istiyorsanız,

Symantec DLP ile tüm bunları gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylar: security@platinbilisim.com.tr