MEDYA MERKEZİ

Platin Bilişim konvansiyonel Halkla İlişkiler ve Tanıtım stratejisi ile farklı iletişim çalışmaları yürütmektedir. Bu kapsamda medya merkezinde, basın bültenleri, basın yansımaları, etkinlikler - virtüel hikayeler, başarı hikayeleri, ödüller, sponsorluk çalışmaları, duyurular, videolar, kataloglar, sosyal medya kanalları, müşteri ilişkileri bilgisine ulaşabilir ve PR abonelik sistemi ile üye olabilirsiniz.

Veeam Ürünleri de Platin Bilişim Yelpazesinde!

Platin Bilişim, yazılım dünyasının önemli şirketlerinden Veeam Software ile iş birliğine gitti. Platin Bilişim bu iş birliği çerçevesinde Veeam’in Availability Suite veri koruma ailesinin Türkiye’deki projelerini yürütecek.

2001 yılından beri Türkiye’nin önde gelen kurumlarına “Veri Koruma”, “Arşivleme”, “İş Sürekliliği”, “IT Altyapı Yönetimi” ve “Güvenlik” konularında profesyonel çözümler sunan Platin Bilişim, en son olarak Veeam Software ile işbirliğine gittiğini açıkladı. İki firma arasında gerçekleşen iş birliğinin ardından “Kesintisiz Çalışan Modern Veri Merkezi” tarafında katma değer yaratmaya odaklı yeni projelerin de hayata geçirilmesi hedefleniyor.

Veeam ürünlerinin sanallaştırılmış ortamlar için özel olarak tasarlandığını belirten Veeam Türkiye Ülke Müdürü Ozan İnan, “Ürünlerimiz birçok farklı markanın çözümüne uygun şekilde optimize edildiğinden ve yine bu ürünlerle entegrasyonu son derece güçlü şekilde sağladığı için her ölçekteki şirket içi ideal bir çözü oluşturacak. Biz kendimizi her zaman şirketlerin kesintisiz çalışabilmesine yönelik çözümlerin yenilikçi tedarikçisi olarak konumlandırıyoruz. Türkiye’de de bu anlamda Platin Bilişim ile çalışmaktan son derece mutluyuz” dedi.

Veeam Software olarak ilk defa 2008’de oluşturdukları EMEA ProPartner Programı’nda genişletme yaptıklarını da ifade eden İnan, sözlerine şu şekilde son verdi:

Veeam ProPartner Programı iş ortaklarının kesintisiz çalışan şirketlerin ihtiyaçlarından doğan iş fırsatlarını avantaja dönüştürmelerini sağlıyor. 2015’te EMEA’da 4.300’den fazla yeni iş ortağının katılımıyla bölgedeki toplam ProPartner sayımız 22.700’e ulaştı. Platin Bilişim’e de bu vesileyle iş ortakları ailemize hoş geldiniz diyoruz.”

Platin Bilişim için büyük bir adım!

Her geçen gün uluslararası iş ortağı sayılarında artış kaydettiklerini ve bundan da son derece memnun olduklarına dikkat çeken Platin Bilişim Genel Müdürü Ayhan Bamyacı, “Veeam Software ürünleri daha önce işbirliğine başladığımız HPE’nin özellikle veri merkezi tarafındaki ürünleri ile son derece uyumlu ve yapılan projelere baktığımızda da çok başarılı iler ortaya çıktığını görüyoruz. Biz de bu değerli iki şirketin ürünleri sayesinde ülkemizdeki veri merkezlerinin kesintisiz çalışabilme özelliklerini daha da artırmaları için uğraş vereceğiz. Dahası ver merkezlerinin kesintisiz hizmetlerini müşterilerine daha ekonomik yollarla sunabileceklerini de buradan müjdelemek isterim” dedi.

Veeam® Software Hakkında:

Veeam dünya çapında kesintisiz çalışmayı gerçekleştirme sırasında şirketlerin karşılaştığı zorlukların farkında. İşletmeler tüm yıl boyunca 7/24/365 çalışmak zorunda. Veeam şirketlerin kesintisiz çalışması adına yeni bir pazara öncülük ederek şirketlerin kurtarma zamanı ve nokta hedeflerini (RTPO) tüm uygulamalar ve veriler için 15 dakika ya da daha azında gerçekleştirmelerine yardımcı oluyor. Bu talebi karşılamak amacıyla yüksek hızlı kurtarma, veri kaybının önüne geçme, kanıtlanmış koruma, yedeklenen veriden faydalanma ve uçtan uca görüntüleme sağlıyor. Veeam Backup & Replication™’ı içeren Veeam Availability Suite™, işletmelerin zaman kazanması, riskleri azaltması ve sermayeyle operasyonel harcamaları gözle görülür şekilde düşürmesine yardımcı olacak modern veri merkezinin sanallaştırma, depolama ve bulut teknolojilerini bir üst seviyeye taşırken Veeam müşterilerinin bugünkü ve gelecekteki iş hedeflerini de destekliyor.

2006’da kurulan Veeam’in 37.000 ProPartner’ı ve dünya çapında 183.000’den fazla müşterisi bulunmaktadır. Merkezi İsviçre’nin Baar şehrinde bulunan ve dünyanın çeşitli ülkelerinde ofisleri bulunan Veeam hakkında daha fazla bilgi için http://www.veeam.com adresini ziyaret edebilirsiniz.