MEDYA MERKEZİ

Platin Bilişim konvansiyonel Halkla İlişkiler ve Tanıtım stratejisi ile farklı iletişim çalışmaları yürütmektedir. Bu kapsamda medya merkezinde, basın bültenleri, basın yansımaları, etkinlikler - virtüel hikayeler, başarı hikayeleri, ödüller, sponsorluk çalışmaları, duyurular, videolar, kataloglar, sosyal medya kanalları, müşteri ilişkileri bilgisine ulaşabilir ve PR abonelik sistemi ile üye olabilirsiniz.

Platin Bilişim’in Kurulum ve Servis Desteği Sağladığı Arcserve UDP’ye Büyük Ödül!

Ülkemizde Platin Bilişim’in uzman kadrosuyla kurulum ve servis hizmetleri verilen yenilikçi yedekleme çözümü Arcserve UDP, tüm dünyada ilgi çekmeye devam ediyor. İmaj yedeklemesi, sınırsız artımlı yedekleme, sıfırdan sunucuya yükleme, veri yineleme gibi özellikleri teyp, bulut ve sanal için birleşik mimaride sunan Arcserve UDP, VMWare’in ABD San Francisco’da düzenlenen global etkinliğinde en iyi Backup ürünleri grubunda “Altın Kupa’yı” kazandı!

Ülkemizde Platin Bilişim’in uzman kadrosuyla kurulum ve servis hizmetleri verilen yenilikçi yedekleme çözümü Arcserve UDP, tüm dünyada ilgi çekmeye devam ediyor. İmaj yedeklemesi, sınırsız artımlı yedekleme, sıfırdan sunucuya yükleme, veri yineleme gibi özellikleri teyp, bulut ve sanal için birleşik mimaride sunan Arcserve UDP, VMWare’in ABD San Francisco’da düzenlenen global etkinliğinde en iyi Backup ürünleri grubunda “Altın Kupa’yı” kazandı!

Günümüzde sürekli artan veri boyutları ve sanallaştırma teknolojilerindeki ilerlemeler tüm kurumları veri koruma mimarilerini yeniden yapılandırmaya itiyor.  Veri kurtarma işini hızla gerçekleştirebilen, yedekleme işlemini kesintisiz yapabilen sistemlerin önemi günümüzde giderek artıyor. Bu alanda hızla artan talebi gören Platin Bilişim kısa bir süre önce uzman ekibiyle birlikte yenilikçi bir suit olan Arcserve UDP ürününün kurulum ve destek hizmetlerini vermeye başladı. Platin Bilişim’in Arcserve UDP seçiminin ne kadar isabetli bir seçim olduğu ise, bu süitin San Francisco’da düzenlenen VMworld etkinliğinde aldığı büyük ödülle kanıtlandı. VMworld 2015 ödül töreninde Arcserve UDP, en iyi Backup ürünleri grubunda “Altın Kupa’yı” kazandı.

Yedeklemenin en yenilikçi ve etkin yöntemi Arcserve UDP!

Yedeklemenin çok ötesine geçen ve normal şartlarda sadece büyük şirketlerin karşılayabileceği merkezi yönetim özelliklerine sahip, güvenilir veri koruması sunan Arcserve Backup mimarisi üzerine kurulan Arcserve UDP, geliştirilmiş yönleri ve yepyeni özellikleriyle dikkat çekiyor. Bu yeni yedekleme yazılımının en önemli özelliği bütünleşik bir sistem olması. Arcserve UDP, imaj yedeklemesi, sınırsız artımlı yedekleme, sıfırdan sunucuya yükleme, veri yineleme gibi özellikleri teyp, bulut ve sanal için birleşik mimaride sunuyor.

Görev esaslı “veri koruma planları” oluşturulabilen, kritik iş sistemlerinin, uygulamaların ve verilerin ayrı bir kopya sunucuda otomatik felaket kurtarması için test edilmesine imkan tanıyan, Windows ve Linux için fiziksel ve sanal sistemlerin sürekli veri yinelemesi ve tam sistem desteği sunan, neredeyse aracısız yedeklemelerle Linux düğümlerinin dosya düzeyinde kurtarılmasını sağlayan Arcserve UDP, çevrimdışı senkronizasyon ve otomatik, bağlantı hatasına dayanıklı resenkronizasyon ile farkını ortaya koyuyor.

Ürün ayrıca tek bir kullanıcı arabirimi ile bütün temel veri koruma teknolojilerini tek bir yönetim konsolunda birleştirmiş durumda. Yani Arcserve UDP kullanılabilirlik konusunda rakiplerinin çok önünde. Pazardaki benzerleriyle olan farkı, VMWare’in San Francisco’daki etkinliğinde kanıtlanan Arcserve UDP ile ilgili olarak Platin Bilişim Genel Müdürü Ayhan Bamyacı şu ifadeleri kullanıyor:

“Platin Bilişim’in uzman kadrosu ile kurulumu ve ürün desteği verilen Arserve UDP, temel veri koruma teknolojilerini tek bir yönetim konsolunda bir araya getiren birleşik teknolojisi ve belirli veri koruma ihtiyaçlarını karşılayan özelleştirilmiş koruma planları ile pazarda fark yaratan bir ürün. Sistem yöneticileri geleneksel veri koruma çözümleri nedeniyle son derece karmaşık ortamları birbirinden kopuk ve giderek büyüyen yedekleme, yineleme ve yük devretme politikalarını kullanarak korumak zorunda kalıyorlardı. Bu bağlamda devrimsel bir ürün olan Arcserve UDP ile bu yaklaşım tarihe karışıyor.

VMWare etkinliğinde alınan Altın Kupa ödülü Arcserve UDP’nin yedekleme alanında eşsiz bir ürün olduğunu kanıtlar nitelikte.  Bu son derece önemli ürünün kurulumunu ve servis desteğini Türkiye’de uzman ekibimizle birlikte sağlıyor olmaktan dolayı son derece mutluyuz. Bu ödülle birlikte, piyasada Arcserve UDP’ye olan ilginin de artacağını düşünüyoruz.”