MEDYA MERKEZİ

Platin Bilişim konvansiyonel Halkla İlişkiler ve Tanıtım stratejisi ile farklı iletişim çalışmaları yürütmektedir. Bu kapsamda medya merkezinde, basın bültenleri, basın yansımaları, etkinlikler - virtüel hikayeler, başarı hikayeleri, ödüller, sponsorluk çalışmaları, duyurular, videolar, kataloglar, sosyal medya kanalları, müşteri ilişkileri bilgisine ulaşabilir ve PR abonelik sistemi ile üye olabilirsiniz.

Platin Bilişim Yelken Müsabakaları İçin Kolları Sıvadı!

Yelken takımını kuran Platin Bilişim, 11 kişilik ekibi ile kurumsal yarışlara hazırlanıyor.

 

Türkiye’nin önde gelen kurumlarına Veri Koruma, Arşivleme, İş Sürekliliği, IT Altyapı Yönetimi ve Güvenlik konularında profesyonel çözümler sunan Platin Bilişim, oluşturduğu 11 kişilik ekibi ile İstanbul Fenerbahçe’de kurumsal yelken yarışlarına hazırlanıyor. Ekip 2018 yılını yelken eğitimi ile geçirmeyi, sonrasında ise Platin Bilişim’in kendi teknesi ile kurumsal yarışmalara katılmayı hedefliyor.

Platin Bilişim Genel Müdür Ayhan Bamyacı, yelken kursu ile ilgili olarak, “İşimiz bilgiye, tecrübeye ve know-how’a dayalı olduğu için şirketimizin en değerli varlığı, çalışanlarımız. Beyin gücü ile çalışan insanların günlük iş yoğunluğu ve hayat karmaşasından zaman zaman sıyrılıp, kendilerini dinlemeleri, ruhlarını dinlendirmeleri gerektiğine inanıyorum ama bunu çoğu zaman yapamıyor, zaman ayırmakta zorlanıyoruz. Bu sebeple takım halinde yapılan ama hem bireysel hem de takım olarak kazanımları olan bir spor yapmaya karar verdik ve yelkenli sporunu seçtik. Yelkenli sporu çok yerinde bir seçim oldu. Çünkü deniz ve rüzgar ile mücadele edilen bir spor olarak bilinse de aslında bir uyum sporu. Rüzgarı, denizi, kendinizi, ekibinizi tanımayı, denizle birlikte, rüzgarla birlikte, ekiple birlikte uyumlu hareket edebilmeyi öğreten bir spor.” dedi.

Ayhan Bamyacı, kursa 11 kişilik bir ekibin katıldığını belirterek, hedefleri hakkında da bilgi verdi: “İlk etapta 11 kişilik bir ekip ile başladık; ancak önümüzdeki günlerde takımımızın genişleyeceğini düşünüyorum. Bu yılı eğitim alarak geçireceğiz. Önümüzdeki yıl kendi teknemizi alarak, kurumsal yarışmalara katılmayı planlıyoruz. Ekibimiz çok heyecanlı ve istekli. Çok iddialıyız, ilk yılımızda derece yapmak ve ödül almak için çok istekliyiz.” dedi.