MEDYA MERKEZİ

Platin Bilişim konvansiyonel Halkla İlişkiler ve Tanıtım stratejisi ile farklı iletişim çalışmaları yürütmektedir. Bu kapsamda medya merkezinde, basın bültenleri, basın yansımaları, etkinlikler - virtüel hikayeler, başarı hikayeleri, ödüller, sponsorluk çalışmaları, duyurular, videolar, kataloglar, sosyal medya kanalları, müşteri ilişkileri bilgisine ulaşabilir ve PR abonelik sistemi ile üye olabilirsiniz.

Platin Bilişim Teknolojileri IBM Future Excellence Day 2014 Etkinliği Verimli B2B Görüşmelere Sahne Oldu!

Platin Bilişim Teknolojileri, iş ortakları ve paydaşları ile IBM Qradar ürününe ilişkin çözümlerini konuşmak için, 19 Kasım Çarşamba günü oldukça verimli bir etkinlik gerçekleştirdi. Özellikle toplu alanlarda internet kullanımı bakımından düzenlemeler getiren 5651 yasası tartışıldı. Platin Bilişim Teknolojileri’nin geleceğe yönelik Qradar çözümleri sunumlar, soru ve cevaplar eşliğinde masaya yatırıldı.

19 Kasım Çarşamba Günü, Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşen Platin IBM Future Excellence Day etkinliğinde, Platin Bilişim Teknolojileri IBM Qradar ürününe dair farklı çözümlerini dile getirdi. Serdar Kuzuloğlu tarafından moderatörlüğü gerçekleştirilen etkinliğin ana teması toplu alanlarda internet kullanımı konusunu düzenleyen 5651 yasası çerçevesinde Platin Bilişim Teknolojileri’nin ne gibi çözümler sunduğu ve Qradar ürününe dair gelecek vizyonu idi.

Platin Bilişim Teknolojileri, Teknoloji direktörü Can Topay Platin Qradar BT Güvenlik Olayları adlı sunumunun ardından; soru ve cevaplar ile akıllara takılan soruları yanıtladı. Ardından IBM Güvenlik Yazılımları Satış Yöneticisi Pelin Konakçı, IBM Güvenlik Zekası Çözümleri adlı sunumu ile IBM in farklı güvenlik yazılımlarını tanıttı. Serdar Kuzuloğlu’nun moderatörlüğünde soru cevaplar içeren bir sohbet şeklinde Platin-HepsiBurada.com başarı hikayesi dinleyici ve konuklara aktarıldı. Bu sohbet ardından akıllara takılan bölümler için soru cevap bölümü ile konu derinlemesine aydınlatılmaya çalışıldı.

Ardından sahneye TÜBİTAK BİLGEM Kamu SM, Uygulama Destek Uzmanı Şenol Şenyurt çıkarak sunumu ile 5651 yasası kapsamında bilgi güvenliği konusunda katılımcıları bilgilendirdi. Yine soru cevaplar ile programın bilgilendirici bölümü tamamlanmış oldu. Ardından Platin Bilişim Genel Müdürü Ayhan Bamyacı tüm katılımcıları öğle yemeğine davet etti. Öğle yemeği esnasında birbirleriyle görüşüp kaynaşma olanağı yakalayan iş ortakları açısından öğle yemeği de oldukça keyifli ve verimli geçti.

Yemeğin ardından, katılımcılara teşekkür edilerek; misafirler uğurlandı. Etkinlik ile ilgili olarak Platin Genel Müdürü Ayhan Bamyacı; “Bu etkinlik IBM Qradar ürününe dair farklı ve özgün çözümlerimizi tanıttığımız bir etkinlik oldu. Geleceğe yönelik vizyonumuzu masaya yatırdık ve katılımcılarımız ile paylaştık. Etkinlik esnasında, iş ortaklarımızı ve paydaşlarımızın bizlerden ve hizmetlerimizden beklentilerini de detaylı olarak öğrenebilme fırsatını yakaladık. Gelecek planlarımızı şekillendirmek açısından büyük katma değer oluşturan bir etkinlik oldu” yorumunda bulundu.

2014-2015 Qradar yol haritalarında oldukça iddialı çözümler ile katma değer iddiası bulunan Platin Bilişim Teknolojileri yetkilileri tanıtım çalışmalarına konvansiyonel olarak devam edeceklerini belirttiler.