MEDYA MERKEZİ

Platin Bilişim konvansiyonel Halkla İlişkiler ve Tanıtım stratejisi ile farklı iletişim çalışmaları yürütmektedir. Bu kapsamda medya merkezinde, basın bültenleri, basın yansımaları, etkinlikler - virtüel hikayeler, başarı hikayeleri, ödüller, sponsorluk çalışmaları, duyurular, videolar, kataloglar, sosyal medya kanalları, müşteri ilişkileri bilgisine ulaşabilir ve PR abonelik sistemi ile üye olabilirsiniz.

Platin Bilişim’e Yeni Marka Müdürü

Platin Bilişim kadrosunu zenginleştirmeye devam ediyor. Çiçek Doğan, Marka ve Pazarlama Yönetmeni olarak Platin Biliim bünyesinde yeni görevine başladı.

2001 yılından bu yana Türkiye’nin önde gelen kurumlarına “Veri Koruma”, “Arşivleme”, “İş Sürekliliği”, “IT Altyapı yönetimi” ve “Güvenlik” konularında profesyonel çözümler sunan Platin Bilişim, kurumsal iletişim ve pazarlama çalışmalarını sektörün deneyimli ismi Çiçek Doğan’a emanet etti. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinde tamamlayan Çiçek Doğan, lisansüstü eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım anabilim dalında tamamladı. Doğan, halen Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi bünyesinde halka İlişkiler dalında doktora eğitimine devam ediyor.

Çalışma hayatına Accenture Türkiye’de iç iletişim uzmanı olarak başlayan Çiçek Doğan, bu alandaki tecrübelerini hem bilişim hem de farklı sektörlerde devam ettirdi. Uzun süre ZyXEL’de kurumsal iletişim ve reklam uzmanı olarak çalışan Çiçek Doğan, kurumsal iletişim stratejisi ve pazarlama yönetimi konusunda projeler geliştirdi.