KARİYER

Harika bir ekip ile iş dünyasına adım atmak istiyorsanız; eğlenceli, enerjik ve rekabetin doyasıya yaşandığı bir atmosfer arıyorsanız doğru yerdesiniz. Çalışanlarımızın içimizdeki en büyük güç olduğu inancı ile gelecekteki performansımızı şekillendiriyoruz. Amacımız, sunduğumuz bilişim hizmetleri aracılığı ile firma ve kişilerin Dünya’ya daha güvenli bir pencereden bakmalarını sağlamak.

Geleceğin Lider Mühendisleri Programı

Sosyal sorumluluğumuzun bilincinde olarak daha güvenli bir gelecek için çalışırken iş gücü yetiştirme sorumluluğunu da omuzlarımızda hissetmekteyiz. Bu tutkumuzu gerçekliğe çevirmek ve Dünya’yı daha güvenli kılabilmek için sizin gibi geleceğin lider mühendislerine ihtiyacımız var. 

Genel Nitelikler

Sosyal sorumluluğumuzun bilincinde olarak daha güvenli bir gelecek için çalışırken iş gücü yetiştirme sorumluluğunu da omuzlarımızda hissetmekteyiz. Bu tutkumuzu gerçekliğe çevirmek ve Dünya’yı daha güvenli kılabilmek için sizin gibi geleceğin lider mühendislerine ihtiyacımız var. Yeni işgücü programımıza dahil olmak ve geleceğin lider mühendisleri arasında yer almak için; junior pozisyonlarda 0-3 yıllık ve deneyimli pozisyonlarda yeterli tecrübeye sahipseniz ve aşağıdaki özellikleri taşıyorsanız haydi başvurun!

Temel mühendislik bilgisine ve Dünya’yı değştirme arzusuna sahip olmak! Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak! İngilizce konuşabiliyor olmak! (Fransızca ve Almanca ikinci yabancı dil olarak değerlendirilecektir.)

İş Tanımı

Geleceğin lider mühendisleri programı bir mühendislik yetiştirme ve geliştirme programı olup farklı görev ve projelerde yer alınması mümkündür. Başvuru için lütfen cv ve önyazınızı hr@platinbilisim.com.tr ye gönderiniz