STRATEJİK İŞ ORTAKLARI

Platin Bilişim, konularında lider durumdaki kaliteli ve güvenilir firmalarla iş ortaklığı yapmaktadır. İş ortağı olduğumuz ürünlerle ilgili yeterli miktarda sertifikalı ve deneyimli Güvenlik Mühendislerimiz ile rakiplerimizden farklılaşmayı hedeflemekteyiz. Platin müşterilerine uçtan uca, güvenlik ürün ve hizmetleri sunmayı hedeflemektedir.

Veritas Netbackup

Platin Bilişim, günümüzün en önde gelen yazılım ve donanım çözümlerinin birleşimi ile en efektif yedekleme sistemlerini oluşturarak, bunların hayata geçirilmesini ve kullanıldıkları süre boyunca çalışabilirliğini sağlamaktadır.

KURUMSAL SEVİYEDE VERİ KORUMA

Uzun yıllardır kurumsal yedekleme ve veri kurtarma yazılımının pazar payı lideri olarak tanınan Veritas NetBackup ™, en büyük ve en çok talep gören çoklu bulut ve veri merkezi ortamlarını korumak için üretilmiştir. NetBackup, geleneksel yedekleme uygulamalarının ulaşabileceği noktaların ötesine geçen sanallaştırılmış ve bulut tabanlı dağıtımlar için çığır açan özellikler sunar.

•  Kapsamlı - Tüm veri varlıklarınızı korumak için tek birleşik bir çözüm olarak, NetBackup, günümüzde işletmede kullanılan neredeyse her popüler sunucu, depolama, hiper yönetici, veritabanı, uygulama ve bulut platformu için destek sağlar.(Şek.1).

•  Ölçeklendirilebilir - Esnek, çok katmanlı bir mimariye dayalı yüksek performans, akıllı otomasyon ve merkezi yönetim, NetBackup'un artan ihtiyaçlara uyum sağlamasına olanak tanır. Büyüyen, hızlı -tempolu, modern bir kuruluşların ihtiyaçlarına uygundur

•  Entegre: Yedekleme cihazlarından bulut depolamaya kadar, NetBackup güvenilirliği ve performansı artırmak için teknoloji yığınının her noktasında bütünleşir.

•  Yenilikçi - Yedekleme, kurtarma, sanallaştırma, tekilleştirme ve anlık görüntü yönetimi gibi alanlarda verilen yüzlerce patentle, NetBackup, ilk önce piyasaya yeni teknolojiler getirme geleneğini sürdürüyor. Hiçbir yedekleme yazılımı, VMworld’in En İyi NetBackup olarak.üstüste ödül almadı.

•  Kanıtlanmış - On yılı aşkın bir süredir, NetBackup sektöre piyasa tarafından en popüler kurumsal veri koruma yazılımı olarak liderlik etmiştir.

 AĞIR İŞYÜKÜNDEN KURTULUN

Kurumsal BT'nin ayırt edici özelliklerinden biri de heterojenliğidir. Çok çeşitli platformlar, uygulamalar ve altyapı genellikle işletmenin büyüklüğü ile büyür. NetBackup, çok çeşitli ortamları destekler ve tüm veri koruma stratejinizi birleştirmek için altyapı kümesinin her katmanına entegre olur.

• İşletim sistemleri — NetBackup, Microsoft Windows®, Linux® ve UNIX® dosyaları dahil olmak üzere düzinelerce sunucu işletim sistemi (OS) sürümüyle bütünleşir.

   •  Sanal sistemler — NetBackup, VMware vSphere® ve Microsoft® Hyper-V gibi önde gelen hipervizörlerle bütünleşir.

•  Veri tabanları ve uygulamaları — NetBackup, IBM DB2®, Microsoft® Exchange Server, Microsoft SQL Server®, MySQL ™, Oracle®, SAP® ve diğerleri dahil olmak üzere önde gelen ilişkisel veritabanı ve uygulama platformlarıyla bütünleşir.

   •  Depolama sistemleri — NetBackup, Dell EMC®, HP, Hitachi, IBM®, NetApp® ve diğerlerinden gelen veriyi, çeşitli anlık görüntü, çoğaltma ve NDMP ile tümleştirerek verileri depolama sistemi düzeyinde korur

   •  Bulut platformları — NetBackup, hemen hemen her bulut ortamında iş yüklerinin yedeklenmesini ve kurtarılmasını destekler ve altyapısı bulut platformundadır.

•  Büyük Veri sistemleri — NetBackup Parallel Streaming ile, Hadoop gibi büyük ölçekli, çok düğümlü sistemler, aynı anda her düğümden veri akışıyla çok daha hızlı korunabilir.

DEPOLAMA ARACINIZI SEÇİN

 Geleneksel teyp yedekleme günlerinden beri çok şey değişti. İşletmeler artık yedekleri depoladıkları birçok seçeneğe sahip. NetBackup, yönetilebilirlikten ödün vermeden bu farklı depolama hedefi koleksiyonunu birleştirir.

•  Bulut depolama - NetBackup, NetBackup ilkelerine kolayca eklenebilecek AWS, Microsoft® Azure, Google ve SwiftStack gibi üçüncü taraf bulut depolama sağlayıcılarının artan listesini destekler. Ve NetBackupTM CloudCatalyst ile, hızlı bir şekilde aktarılmadan ve verimli bir şekilde depolanmadan önce yedekleme verileri tekilleştirilir.

•  Amaçlı Yerleşik Yedekleme Aletleri (PBBA) —NetBackup, geniş bir yelpazedeki PBBA'larla bütünleşmek için OpenStorage Teknolojisini (OST) kullanır.

   •  Disk — Normal disk birimleri, NetBackup denetimi altındaki disk havuzlarına organize edilebilir.

   •  Depolama sistemi anlık görüntüleri — NetBackup, donanımların anlık görüntülerini, NetApp ve Dell EMC gibi tedarikçilerden alınan özelliklerle alabilir.

•  Bant — NetBackup, ana sınıfı sınıf ortam yönetimini çok sayıda desteklenen bant sürücüsü ve robotik donanım yapılandırmasına getirir.

BACKUP PENCERESİNİ KIRIN

BT kuruluşlarının yılda yüzde 40-60 oranında veri büyümesi bildirmesi yaygın değildir. Devam etmek için, üretim etkinliğini bozmadan olabildiğince hızlı çalışan yedeklere ihtiyacınız var. NetBackup, etkileyici tasarımı en az etkiyle birleştirmek için yenilikçi tasarımı en son teknik gelişmelerle birleştirir.

•   Hızlandırıcı — Tam yedeklemeleri bir kez ve herkes için ortadan kaldırın. Veritas NetBackupTM Hızlandırıcı ile, sadece değişen bloklar her defasında yedeklenir. Bu bloklar, hızlı kurtarma için yeni bir tam yedekleme sentezlemek için önceki yedeklerle birleştirilir.

•  Anlık görüntüler — Depolama sisteminin sizin için yedeklemeleri çalıştırmasına izin verin. Veritas NetBackupTM Anlık Görüntü Yönetimi ile, anlık görüntüler, NetApp ve Dell EMC gibi satıcılardan depolama teknolojileri kullanılarak düzenlenir, kataloglanır ve çoğaltılır.

OTOMATİK BACKUP

Uzak bir ofisi, bulut tarafından barındırılan bir işyükünü veya bir yedekleme servisinin parçası olarak bir müşteri sitesini yedekleyin, geniş alan ağı (WAN) veya Internet üzerinden yedeklemeler mümkün olduğunca verimli olmalıdır. NetBackup, bu yedeklemeleri sadece mümkün değil, aynı zamanda pratik yapmak için en son değişiklik izleme ve tekilleştirme teknolojilerini kullanır.

•   Virtual Appliance — Veritas NetBackupTM Virtual Appliance, veri merkezleri ve uzak ofisler için konuşlandırılabilen entegre bir çözümdür. Düşük soğutma ve güç maliyetlerinde küçük bir alanda basitleştirilmiş ve güvenli veri koruması sağlar. Yerleşik tekilleştirme yararları ile, depolama ve ağ kullanımını önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

•   Aşırı veri azaltma - Veritas NetBackupTM Accelerator değişim izlemesini Veritas NetBackupTM Akıllı İstemci Tekilleştirme ile birleştirerek yedekleme trafiği daha da azalır ve tam yedekleme ekimi daha hızlıdır. WAN optimizasyonu, yedeklemeler birincil siteye aktarıldığında performansı on kat daha fazla artırabilir.

İŞLETMENİZİ KORUYUN

Hayal edilemez şeyler bazen gerçek olur. Hizmetler çalışmıyor ve saat geçiyor. Kaybedecek vakit yok: Yedeklemeden kurtarma zamanı NetBackup, sistemlerinizi mümkün olduğunca hızlı bir şekilde çalıştırmak ve çalıştırmak için hızlı ve güvenilir kurtarma seçenekleriyle hazır.

   •  Anında Kurtarma — Doğrudan yedekleme diskinden önyükleme yaparak VM'leri ve veritabanlarını kurtarın.

   •  Anlık görüntü kurtarma — Çevrimiçi donanım anlık görüntüsünü geri alarak sistemleri daha önceki bir noktaya geri alın.

•  Veritas NetBackup Bare Metal RestoreTM —Otomatik olarak yeniden yapılandırma ihtiyacını ortadan kaldırarak, geri yükleme için fiziksel bir sistem hazırlayın.

•  Veritas NetBackupTM Granül Kurtarma Teknolojisi (GRT) - NetBackup Granüler Kurtarma Teknolojisi (GRT), veri kaynaklarının içeriğini endeksleyerek, belirli deneme hatalarını geri yükleme girişimleri olmadan belirli öğeleri geri yüklemeyi kolaylaştırır.

DISASTER RECOVERY İÇİN HAZIRLIK

İşletme verilerini tek bir yerde tutarsa ​​hiçbir iş hayatta kalmayacaktır. Bir kopyasını site dışında veya bulutta tutarak işinizi doğal afetlerden ve site kesintilerinden koruyun. NetBackup, hangi depolama veya taşıma yönteminin kullanıldığına bakılmaksızın olağanüstü durum kurtarma (DR) hazırlığını otomatikleştirmenize yardımcı olabilir.

•  Veritas NetBackupTM Otomatik Görüntü Çoğaltma (AIR) —BelgeBackup AIR ile, yedekleme görüntüleri ve katalogları, önceden belirlenmiş ilkelere göre bir ağ üzerinden diğer NetBackup etki alanlarına kurum içinde veya bulutta otomatik olarak çoğaltılır.

•  Anlık görüntü çoğaltması — NetBackup Anlık Görüntü Yönetimi kullanılarak oluşturulan donanım anlık görüntüleri, NetBackup denetiminin altındaki tüm site dışı konumlardaki diğer depolama sistemlerine otomatik olarak çoğaltılabilir.

•  Teyp kasası — Vault bir robot kütüphanesinden uygun bantları otomatik olarak çıkarır, bantların saha dışı depolama tesislerine taşınmasını takip eder ve günlük raporları veya kayıt yönetimi satıcınıza e-posta göndermek için günlük raporları yazdırır.

• Veritas ™ Esneklik Platformu ile Entegrasyon — Çoklu nokta ürünleri ve farklı veri kaynaklarıyla hibrit bulutlarda iş süresinin kesintisiz çalışması Hizmet Seviyesi Hedefleri karmaşık ve maliyetli olabilir. Veritas'ın Esneklik Platformu, uygulamalarınızdaki esnekliği proaktif olarak sağlar. Veri kaynağınızın çoğaltılması veya çoğaltma ve NetBackup veri kaynaklarının bir bileşimi olup olmamasına bakılmaksızın hetorojen bir ortamda tutulmasına olanak tanır.

 

Veritas Netbackup ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ister misiniz?