STRATEJİK İŞ ORTAKLARI

Platin Bilişim, konularında lider durumdaki kaliteli ve güvenilir firmalarla iş ortaklığı yapmaktadır. İş ortağı olduğumuz ürünlerle ilgili yeterli miktarda sertifikalı ve deneyimli Güvenlik Mühendislerimiz ile rakiplerimizden farklılaşmayı hedeflemekteyiz. Platin müşterilerine uçtan uca, güvenlik ürün ve hizmetleri sunmayı hedeflemektedir.

Symantec Information Centric Tagging- ICT

Hassas Verilerinizi Sınıflandırın, Etiketleyin ve Koruyun! Kullanıcıları hangi verilerin gerçekten hassas olduğunu belirleme ve koruma sağlama konusunda yetkilendirin.

 

Verilerinizi Sınıflandırın!


Symantec Information Centric Tagging (ICT), çalışanların verilere farklı sınıflandırma seviyeleri uygulamalarını sağlar. Bu, kullanıcıların, Veri Kaybını Önleme gibi mevcut veri koruma çözümlerini geliştirerek gerçekten hassas olan verileri tanımlamak zorunda kaldıkları bilgi ve bağlamı kullanır. Veri Sınıflandırması, çalışanların bir sınıflandırma etiketini zahmetsizce uygulamasına olanak tanıyarak, lider verimlilik uygulamalarının kullanıcı arayüzüne sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir. Symantec ICT daha doğru veri keşif çıktıları sunar, “yanlış negatifleri” azaltır, veri koruma konusundaki kararları yönlendirir ve kullanıcı farkındalığını ve kurumsal veri koruma politikalarına uyumu artırır.

 

Daha İyi Veri Koruma!

Symantec ICT, hassas verileri otomatik olarak tespit etmek ve iyileştirme kontrollerini otomatikleştirmek için endüstri lideri Symantec Veri Kaybını Önleme (DLP) ile bütünleşir. ICT, kullanıcı tabanlı veri sınıflandırmasına olanak vererek, Symantec DLP'nin kuruluşunuzun değerli bilgisini, içeriğin yanı sıra kullanıcının sınıflandırmasına dayalı olarak koruyabilmesini de sağlar. DLP ile BİT, filigranlama ve şifreleme de dahil olmak üzere verilerin sınıflandırma düzeyine bağlı olarak uygun koruma yanıtını otomatik olarak tetikleyebilir.

• Hassas verileri tanımlamak için en son teknolojiye sahip Symantec DLP teknolojisini kullanıcı odaklı sınıflandırma ile birleştirin

• Belge ve e-posta filigranı ve şifreleme dahil olmak üzere, sınıflandırma seviyesine göre uygun korumayı tetikleyin

 

 

 

Bir Kez Sınıflandırın, Her Yerde Koruyun!

Symantec ICT, kullanıcıların hassas verileri oluşturulduğunda sınıflandırmasına izin verir. Bilgi Merkezli Şifrelemeyle (ICE) doğrudan entegrasyon, hassas verilerin, ağdan bile gelebilecek, istenmeyen izleyicilerin güvende olmasını sağlayacak korumaya sarılmasını sağlar. Bu, verilerin yaşam döngüsü boyunca korunmasını sağlar.

Kullanıcı odaklı veri sınıflandırması, yaşam döngüsü boyunca verileri takip eden şifrelemeyi tetikler

Şifre çözme, kullanıcı kimlik doğrulaması ile kontrol edilir ve tam olarak hangi kullanıcıların (doğrudan ve üçüncü tarafların) erişebildiğini kontrol etmenizi sağlar

Verilerin saklandığı yerden bağımsız olarak veri erişimini iptal etme özelliğine sahip bir belgenin ömrü boyunca veri erişimini izleyin.