STRATEJİK İŞ ORTAKLARI

Platin Bilişim, konularında lider durumdaki kaliteli ve güvenilir firmalarla iş ortaklığı yapmaktadır. İş ortağı olduğumuz ürünlerle ilgili yeterli miktarda sertifikalı ve deneyimli Güvenlik Mühendislerimiz ile rakiplerimizden farklılaşmayı hedeflemekteyiz. Platin müşterilerine uçtan uca, güvenlik ürün ve hizmetleri sunmayı hedeflemektedir.

StoreOnce

Verilerin büyümesi ile verilerin yedeklenme süresi artmaktadır. HPE StoreOnce Sistemleri, StoreOnce Catalyst ile birlikte tüm kurumsala yayılan tek bir yüksek performanslı yedekleme mimarisi sağlar.

Verilerinizi tekileştirme teknolojisini kullanarak %95 oranında daha az disk alanı ile saklamanıza olanak tanımaktadır. Yüksek performanslı dedike cihazlar ile veri merkezleriniz , geniş ofislerinizin ve küçük uzak ofislerinizin yedekleme altyapısını kurmanıza olanak sağlar.

Yedekleme ve geri yükleme hızlarında endüstri lideri bir çözüm sağlamaktadır. Ayrıca, HPE StoreOnce ile sektörün federe tekilleştirme teknolojisi kulanabilen her yerde tekileştirme yapabilmektedir. Yedekleme yazılımı kullanarak işletme genelinde deduplicated veri hareketini kontrol eder.

HPE StoreOnce Sistemleri ile Mevcut yedekleme ve iş uygulamaları ile entegre, maliyet, risk ve karmaşıklığı azaltarak SAN, Ethernet ve sanallaştırılmış ortamlar için esnek entegrasyon sağlar.

Temel Faydalar

HPE Storeonce  yüksek  servis sağlarken aynı zamanda depolama işlemlerinizi optimize eder ve faydalanma kapasitenizi artırır. Bu ürün sanal veri merkezleri için özel dizayn edilmiş, entrprise ölçekli hizmet sunabilen,  ölçeklenidirilebilir ve bulut uygulamalarını destekleyen yüksek standartlara sahip bir üründür.

Çığ gibi büyüyen verilen depolanması çok pahalıya mal olabilir. HPE StoreOnce ile Veeam, uygun maliyetli ikincil depolama sağlayarak ve kapasite kullanımını azaltarak bu yatırımı asgari düzeye indiriyor. Veeam’in HPE StoreOnce Catalyst için entegre desteği, ağ ve depolama ek yükünü azaltıp HPE StoreOnce ve StoreOnce Catalyst ile kullanılabilen Veeam kurtarma sürelerini geliştirerek veri transferlerini en iyi duruma getirmektedir.

StoreOnce ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ister misiniz?