STRATEJİK İŞ ORTAKLARI

Platin Bilişim, konularında lider durumdaki kaliteli ve güvenilir firmalarla iş ortaklığı yapmaktadır. İş ortağı olduğumuz ürünlerle ilgili yeterli miktarda sertifikalı ve deneyimli Güvenlik Mühendislerimiz ile rakiplerimizden farklılaşmayı hedeflemekteyiz. Platin müşterilerine uçtan uca, güvenlik ürün ve hizmetleri sunmayı hedeflemektedir.

SSL Visibility Appliance

Gizlilik uyumluluğunu korurken güvenlik araçlarınızı etkileyen kör noktalara görünürlük kazandırın.

 

TLS 1.3 şifreli trafiğin güvenli denetimini etkinleştirin!


TLS şifrelemesinde gizlenen tehditleri bulmak için güvenlik araçlarını güçlendirin!


Şifreli tehditlerin güvenli denetimini sağlamak için endüstri lideri yetenekler artık TLS 1.3 taslak sürümleri 18-28'e uzatılmıştır.

Müşterilerimiz için, tüm trafik bağlantı noktalarında ve protokollerde güvenlik araçlarını etkinleştirmek için yüksek güvenlikli şifre paketlerine ek olarak gelişmiş TLS desteğinin en kapsamlı şekli sunulmaktadır.

• TLS 1.3 taslak 18-28 taslakları dahil olmak üzere tüm portların ve trafik protokollerinin denetlenmesini sağlar

• Önceki TLS sürümlerinin devam eden yüksek güvenlik desteği vardır.

• Çok hızlı bir ağa eklenebilir.


TLS’de yüksek güvenlik sağlamak!

TLS kesilmesi için doğru aracı bulmak:

İşletmeler, çok uzun bir süre boyunca hem TLS 1.2 hem de TLS 1.3 trafiği için güvenli HTTPS denetimi sağlayan araçlara ihtiyaç duyacaklardır. Kritik bir kitle TLS 1.3'e geçtiğinde bile, en son TLS 1.2 sunucusu kapanana kadar TLS 1.2'yi desteklemek ihtiyacı hissedebilirsiniz. Tüm SSL / TLS trafiğinin güvenli bir şekilde denetlenmesi için bir plan tasarlarken izlemenizi önerdiğimiz en iyi endüstri uygulamaları vardır.

SSL / TLS denetim araçları, TLS 1.3'ün güvenlik avantajlarını etkinleştirirken, değişikliğin nasıl uygulandığına karar vermede müşteri seçimine izin vermelidir.

• Şifreli Trafik Yönetimi çözümleri, güçlü şifre paketi desteği dahil olmak üzere sektördeki en iyi uygulamalara bağlılık açısından değerlendirilmelidir.

• Mümkün olan her durumda seansın normal güvenlik duruşunu korumak ve sadece kaçınılmaz ise düşürmek önemlidir.

• Zayıf şifre paketi desteği veya performans sorunları nedeniyle bir oturumun küçültülmesi yapılmamalıdır.

• Çözümler, tüm bağlantı noktalarını / protokolleri şifreli trafiğin denetimini sağlamalı ve sadece HTTPS ile sınırlı olmamalıdır.

• Güvenli SSL / TLS denetimi sağlayan araçlar mevcut ağ güvenlik altyapısı içine kolayca eklenmelidir.

• SSL / TLS müdahale araçlarının maliyet etkin olması ve şirketin uzun vadeli güvenlik vizyonu ile uyumlu olması gerekir.

 


Basit. Hızlı. Kapsamlı.


Şifreli trafik yönetimi için lider cihaz.

Sektördeki tek kanıtlanmış kurumsal işletme şifreli trafik yönetimi teknolojisi. Bu benzersiz çözüm, ağ altyapısının yeniden mimarisini gerektirmeden şifrelenmiş trafiğin tam görünürlüğünü ve kontrolünü sunar. Ağ güvenliği mimarinize politika tabanlı SSL denetleme ve yönetim yetenekleri ekleyebilmenizi ve şifrelenmiş trafik tarafından oluşturulan güvenlik gözbağını ka Tüm SSL / TLS trafiğini otomatik olarak görür - tüm bağlantı noktaları ve uygulamaları


• Tüm SSL / TLS trafiğini otomatik olarak görür – (tüm bağlantı noktaları ve uygulamaları) • Karmaşık bir komut dosyası veya yapılandırma gerektirmez • Aktif ve pasif cihazları aynı anda besle

Güvenli SSL / TLS denetimini etkinleştirin ve veri bütünlüğünü koruyun!

Siber güvenliğin global lideri ile SSL / TLS kesilmesini engelleyin!

SSL Görünürlük Cihazı, yüksek güvenlikli şifrelemeyi sağlayan kapsamlı ve genişletilebilir bir çözümdür. Diğer satıcılar sadece birkaç şifre standardını desteklerken, SSL Visibility Appliance, 70'den fazla şifre paketi ve sunulan anahtar değişimi ile zamanında ve eksiksiz standart desteği sağlar. Diğer çözümlerden farklı olarak, bu, kriptografi seviyelerini “düşürmez” ve kuruluşunuzun güvenlik duruşunu zayıflatır;


• Şifre süitleri için kapsamlı, endüstri lideri destek (RSA, DHE, ECDHE, ChaCha, Camilla, vb.) • TLS 1.1 - 1.3 (18-28 versiyonu) ve el sıkışma mekanizmalarını destekler • Kullanıcı oturumları için güvenlik duruşunda azalma yok


Tüm güvenlik altyapınızın ROI'sini iyileştirin!

Bir şifreleme kör noktasını kaldırmak mevcut güvenlik araçlarını% 50'ye kadar artırabilir.

SSL Görünürlük, mevcut güvenlik altyapınızı maliyet etkin bir şekilde artırır. Birden fazla cihazın altyapınızda SSL / TLS trafiğine erişmeye ihtiyaç duyduğunu fark eden bu çözüm, aktif ve pasif cihazları eş zamanlı olarak besleyebilir, mevcut güvenlik çözümlerinizi (örn. DLP, IPS, NGFW, sanal alan) bütçenizi kırmadan veya performanslarını engellemeden mükemmel bir şekilde tamamlayabilir.

• SSL denetimine ihtiyaç duyan güvenlik çözümlerinin ihtiyaç duyduğu 3x ila 5x donanım kapasitesini yükseltme maliyetlerinden kaçının.

• Şifreli trafiğe uygun görünürlük kazandırmak için ağ adli ve olay yanıtlama teknolojilerini donatın - ihlalle ilgili olaylarda kritik öneme sahip

• Her türlü trafiği besleyen araçlarınızın erişim alanını uzatın

Seçici şifre çözme ile seçiciliği ile uyumluluğu koruyun!

İçgörü edinin ve HIPAA, PCI ve diğer gizlilik yönetmeliklerine uygunluğu sağlayın!


SSL Görünürlük Cihazı, SSL / TLS şifreli trafik için güvenlik politikalarının uygulanmasını ve yönetimini hızlandıran ve basitleştiren güçlü, ayrıntılı bir politika motoru sağlar. Bu, Finansal Hizmetler, Sağlık, Kötü Amaçlı Kaynaklar / Malnetler, Kimlik Avı ve daha fazlası gibi basit, tanıdık kategorilere dayalı politika uygulamasına izin verir. Global Intelligence Network'ün benzeri görülmemiş bakış açıları sayesinde, SSL Visibility Appliance içindeki Host Categorization servisi, işletmelerin veri gizliliği ve güvenlik gereksinimlerini dengeleyen ayrıntılı politikalar oluşturmasına yardımcı olur. • Kapsamlı politika uygulaması • Merkezi politika yönetimi • Hassas verilerin uyumlu kullanımı

 

 

SSL Visibility Appliance ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ister misiniz?