STRATEJİK İŞ ORTAKLARI

Platin Bilişim, konularında lider durumdaki kaliteli ve güvenilir firmalarla iş ortaklığı yapmaktadır. İş ortağı olduğumuz ürünlerle ilgili yeterli miktarda sertifikalı ve deneyimli Güvenlik Mühendislerimiz ile rakiplerimizden farklılaşmayı hedeflemekteyiz. Platin müşterilerine uçtan uca, güvenlik ürün ve hizmetleri sunmayı hedeflemektedir.

ProxySG

Gelişmiş kalıcı tehditleri önlemek günlük güvenlik operasyonlarının bir parçasıdır.The Bluecoat ProxySG Appliance,Secure Web Gateway Applience ve Cloud Service leri anlık olarak bilinen tehditleri (real time known threats), kötü niyetli kaynakları (malicious sources) ve malnet (zararlı yazılım dağıtan ağlar) ağ geçidinde blocklar.

The BlueCoat Content Analysis System, ProxySG Appliance ile entegre olarak zararlı yazılım taraması (malware scanning) ve uygulama beyazliste işlemlerini Bluecoat SSL Visibility Appliance ile encrypted trafiğin içerisindeki tehditleri algılayarak yönetir.

İçeriğe dayalı bilgiler lokal güvenlik cihazları boyunca tespit edilen yeni tehditler hakkında global olarak 15000 bluecoat müşterisi  ve 75 milyondan fazla kullanıcı ile tehdit bilinirliliğini ve önlemeyi arttırmaktadır.

ProxySG ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ister misiniz?