STRATEJİK İŞ ORTAKLARI

Platin Bilişim, konularında lider durumdaki kaliteli ve güvenilir firmalarla iş ortaklığı yapmaktadır. İş ortağı olduğumuz ürünlerle ilgili yeterli miktarda sertifikalı ve deneyimli Güvenlik Mühendislerimiz ile rakiplerimizden farklılaşmayı hedeflemekteyiz. Platin müşterilerine uçtan uca, güvenlik ürün ve hizmetleri sunmayı hedeflemektedir.

PGP Encryption

Özellikle notbooklardaki verilerin istenmeyen ellere geçmesini önlemek için disk ve e-posta trafiği, şifrelenebilmektedir. Veri şifreleme projelerde, Symantec PGP ürünleri tavsiye edilmektedir.

Mobil çalışma biçimleri geliştikçe, iletişim teknolojileri de bu doğrultuda bir değişim gösterdi. Ancak hassas verilerin çalınması veya ele geçirilmesi halen önemli bir problem teşkil etmektedir. Böylelikle veri şifreleme konusunda da belli bir stratejinizin olması önemlidir.  Kurumunuzun güvenlik ihtiyaçları arttıkça, veri şifreleme stratejiniz de önem kazanır. ve stratejinizin artan güvenlik ihtiyaçlarınıza uygun olması gerekir.

Dizüstü bilgisayarlar, dış veya harici diskler, verinizin mobil bir biçim almasını sağlamaktadır.  Bu mobiliteye bir de bulut çözümler eklendiği vakit, güvenlik tehdit ve riskleri oldukça artmaktadır. Symantec’in veri şifreleme çözümleri tüm verinizin alt uç noklara kadar korunmasını sağlar ve veri sızıntılarını kontrol altına alır. Özellikle sistem yöneticileri için tek noktodan konsolide ve güvenilir bir veri şifreleme olanağı sunar.

Özellikle notbooklardaki verilerin istenmeyen ellere geçmesini önlemek için disk ve e-posta trafiği, şifrelenebilmektedir. Veri şifreleme projelerde, Symantec PGP ürünleri tavsiye edilmektedir. 

Faydaları

  • Zengin bir yönetim çevresi olanağı sunmaktadır,
  • Hiçbir kullanıcı arayüzü olmadan gerçek zamanlı olarak çalışır,
  • Sistemlerin CPU kulanımlarına göre ölçeklendirilebilir kapasite ile çalışır,
  • PCI-DSS, HIPAA, GLBA, SOX, PIPEDA, EU Veri Koruma Direktiflerine uyum sağlamaktadır,
  • Çeşitli şifre onarım işlemleri

Symantec Veri Şifreleme seçenekleri ile sistemlerinizdeki hassas veri en etkili biçimde korunup saklanabilmektedir. PGP seçenekleri ile Symantec kurumunuza ve size en uygun seçeneği sunmaktadır.

PGP Encryption ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ister misiniz?