STRATEJİK İŞ ORTAKLARI

Platin Bilişim, konularında lider durumdaki kaliteli ve güvenilir firmalarla iş ortaklığı yapmaktadır. İş ortağı olduğumuz ürünlerle ilgili yeterli miktarda sertifikalı ve deneyimli Güvenlik Mühendislerimiz ile rakiplerimizden farklılaşmayı hedeflemekteyiz. Platin müşterilerine uçtan uca, güvenlik ürün ve hizmetleri sunmayı hedeflemektedir.

Nexpose

Nexpose Günümüz tehditleri için zayıflık yönetim platformu. NeXpose dinamik verileri toplayarak uç noktadan bulut bileşenlerine kadar risk analizi yapan bir tehdit yönetimi çözümüdür.

Adaptive Security yeteneği sayesinde güvenlik ekipleri tehditleri tanımlayabilir, değerlendirebilir kritik değişimlerde tepki üretebilir durumda olacaktır. Aynı zamanda tehdit yönetimi platform güvenlik kontrollerini, tehditlerin önceliklendirilmesini ve risk minimalizasyon süreçlerini RealContext™, RealRisk™ yapısı ile sağlamaktadır.

Üstün Tanıma Performansı

Günümüzde, ağımızda ve ötesinde birçok risk faktörü ile karşı karşıyayız. Uygulama ve ağ bileşenlerinizi risklere karşı güçlendirmek ve doğru analizler ile üstün tanımaya erişmek için Nexpose en iyi çözümlerden biridir. Mevcut durumu görerek, açıklarınızı optimal sürede kaptamanıza fayda sağlar.

Riskleri Sınıflandırmak Artık Daha Kolay

Artık hergün yeni bir açıkla karşı karşıyayız, daha riskli bir BT Dünyasında olduğumuz çok açık. Önemli olan hangi zaafiyetinizin önemli olduğu ve hızlıca aksiyon almanız gerektiği. O zaman Nexpose ile tanışın. Nexpose sizin için temel bir risk içgörüsü sağlar ve zaafiyetlerinizi sınıflandırır siz de çözüm için en riskli alanlardan başlayabilirsiniz.

Otomatik Olarak Uyumlu Olun

Uyumlu olmak için verimliliğinizden ödün vermeyin, günümüzde uyumluluk artık tüm departmanlar için elzem olan bir konu. Nexpose PCI DSS, USGCB, FISMA gibi birçok standarda uyumunuzu otomatik sağlayacak ve raporlama işlemlerinizin uyum problemini artık düşünmeyeceksiniz, bu da ciddi zaman kazanımı demektir. Sürekli güncellenen Nexpose size uyumluluk gereklerine uygun taramayı sunar.

Diğer Taraftan Bakın

Saldırganlar sürekli olarak açıklarınızı araştırır ve sizden bilgi toplar, Nexpose tam da onlar gibi davranarak bilgileri toplayarak analiz eder. Sistem ve servislerinizde duyarlılık ölçümleri yapar ve bilgitabanlarınızı test eder.

Detaylı bilgi: security@platinbilisim.com.tr

 

 

 

 

Nexpose ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ister misiniz?