STRATEJİK İŞ ORTAKLARI

Platin Bilişim, konularında lider durumdaki kaliteli ve güvenilir firmalarla iş ortaklığı yapmaktadır. İş ortağı olduğumuz ürünlerle ilgili yeterli miktarda sertifikalı ve deneyimli Güvenlik Mühendislerimiz ile rakiplerimizden farklılaşmayı hedeflemekteyiz. Platin müşterilerine uçtan uca, güvenlik ürün ve hizmetleri sunmayı hedeflemektedir.

Malware Anaysis Appliance - ATP

Malware Analysis teknoloji, Bluecoat Content Analysis System ve Security Analytic Platform ile entegre olarak sisteminizi simule ederek kaçak malware(zararlı yazılımlar) ı tespit eder ve daha hızlı bir şekilde anormallik tespiti için özelleştirilmiş sanal ortamları kullanır.

Risk altındaki sistemleri ve uygulamaları hiç koymadan bu teknoloji eğer ağınızda çalışmasına izin verirseniz hasar haritasının tehdite neden olmasını sağlar.Bu nedenle zero day threat yada bilinmeyen zararlı yazılım(malware) içerebilir.Net çözüm:İşletmeniz  korkmanın ötesine taşınır ve olasılıklar üzerine yoğunlaşabilir.

Advance Threat Protection Solution:A Lifecycle Defense (Gelişmiş Tehdit Önleme Çözümü: Savunma Döngüsü)

Malware Analysis, Bluecoat Advanced Threat  Protection çözümünün önemli bir parçasıdır. Bu çözüm Security and Policy Enforcement Center ve Resolution Center ile integre olarak  bilinen tehditleri,proaktif olarak bilinmeyen ve halihazırda bilinen malware leri önler ve otomatik saldırı sonrası olay analizi ile networkünüzü güçlendirerek kapsamlı savunma döngüsü sunar.

Malware Anaysis Appliance - ATP ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ister misiniz?