STRATEJİK İŞ ORTAKLARI

Platin Bilişim, konularında lider durumdaki kaliteli ve güvenilir firmalarla iş ortaklığı yapmaktadır. İş ortağı olduğumuz ürünlerle ilgili yeterli miktarda sertifikalı ve deneyimli Güvenlik Mühendislerimiz ile rakiplerimizden farklılaşmayı hedeflemekteyiz. Platin müşterilerine uçtan uca, güvenlik ürün ve hizmetleri sunmayı hedeflemektedir.

Mail Threat Defence – Mail ATP

Bluecoat Advanced Thread Proctection çözümü; Bluecoat Security, Policy Enforcement Center ve Resolution Center ile entegre olarak savunma ömrü vererek networkünüzü güçlendirir.

Bu Çözüm;

  • Bilinen kalıcı tehditleri engellemek
  • Proaktif olarak bilinmeyen ve zaten bilinen zararlı yazılım(malware) tespiti
  • Otomatik olarak saldırı sonrası olayın içeriğinin tespiti ve çözülmesi

Kurumunuzdaki güvenlik ekibinin ciddi zaman ve enerji harcayarak gün gün yapması gereken güvenlik operasyonlarını bluecoat sayesinde yapabiliyorsunuz.

Bluecoat Advanced Threat Protection çözümü yukarıdaki şekilde gösterildiği gibi bir yaşam döngüsü (lifecycle) savunma sistemi sunar.Bu sistem sorunsuz bir şekilde local ve global tehdit  algılama istihbaratını birleştirir.Bu döngü sayesinde bilinen tehditlere bilinmeyen tehditleri açar, bu olay yukarıdaki lifecycle in her aşamasında gerçekleştirilir.Bu şekilde her seferinde bugünün gelişmiş tehditlerine karşı ağınızı güçlendirmiş olur.

Mail Threat Defence – Mail ATP ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ister misiniz?