STRATEJİK İŞ ORTAKLARI

Platin Bilişim, konularında lider durumdaki kaliteli ve güvenilir firmalarla iş ortaklığı yapmaktadır. İş ortağı olduğumuz ürünlerle ilgili yeterli miktarda sertifikalı ve deneyimli Güvenlik Mühendislerimiz ile rakiplerimizden farklılaşmayı hedeflemekteyiz. Platin müşterilerine uçtan uca, güvenlik ürün ve hizmetleri sunmayı hedeflemektedir.

Backup & Replication

Veeam® Availability Suite, Veeam Backup & Replication™’ın sektörün önde gelen yedekleme, geri yükleme ve replikasyon yeteneklerini, Veeam ONE™’ın VMware vSphere ve Microsoft Hyper-V için sunduğu gelişmiş izleme, raporlama ve kapasite planlama işlevleriyle birleştirir.

Kesintisiz çalışırlık gereksinimlerinin artmasıyla işletmeler, Always-On™ yaklaşımını benimsemeye çalışmaktadır. Ancak birçoğu geleneksel yedekleme çözümleriyle yetinmektedir. Bu gibi çözümlerin şu gibi eksiklikleri vardır: Saatler ve günlerle ifade edilen uzun kurtarma zamanı (RTO) ve kurtarma noktası hedefleri (RPO)

  • Her çeyrekte yedeklerin %6’sından azının test edilmesi
  • Yedeklerin %16’sından fazlasının kurtarılmasının başarısız olması
  • Uygulama yamaları ve yükseltmelerinin %59’unun beklenenden daha fazla kesinti süresine neden olması
  • Sorunları faaliyetlere etki etmeden tespit etmede sınırlı görünürlük

Yüksek Hızlı Kurtarma

İstediğinizi, istediğiniz şekilde yüksek hızda kurtarma Veeam Availability Suite, Anında Sanal Makine Kurtarma™, Microsoft Exchange için Veeam Explorer™, SharePoint, SQL Server ve Active Directory — ve daha fazlası - gibi araçlarla, 15 dakikanın altında kurtarma zamanı hedeflerine (RTO’lar) ulaşmanız için ihtiyacınız olan verileri hızla kurtarmanıza yardımcı oluyor.

Microsoft Exchange, SharePoint, SQL Server ve Active Directory için Veeam Explorer™ ve daha fazlası gibi araçlarla, 15 dakikanın altındaki RTO’lara ulaşmak üzere ihtiyacınız olan verileri hızla kurtarmanıza yardımcı oluyor.

Veri Kaybından Kaçınma

Düşük RPO ve kolaylaştırılmış felaket kurtarma 2-in-1: backup and replication™, Yerleşik WAN Hızlandırması, ECM, HPE ve NetApp için Depolama Snapshot’larından Yedekleme, Veeam Cloud Connect, Scale-out Backup Repository™, EMC Data Domain Boost ve HPE StoreOnce Catalyst entegrasyonu, yerel teyp desteği ve daha fazlası gibi özelliklerle veri kaybını önleyebilir ve 15 dakikanın altındaki RPO’lara ulaşabilirsiniz.

Doğrulanmış Kurtarılabilirlik

Her dosyanın, uygulamanın veya sanal sunucunun her seferinde kurtarılma garantisi SureBackup® ve SureReplica ile dosyalarınızı, uygulamalarınızı ve sanal sunucularınızı gerektiğinde güvenle geriye yükleyebilir ve otomatik yedekleme ile felaket kurtarma testleri aracılığıyla iş esnekliğini sağlayabilirsiniz.

Kullanılabilir Veriler

Üretim ortamınızın tam bir kopyasını oluşturmak için yedekleme verilerinin ve depolama snapshot’larının kullanılması Virtual Lab ile, değişiklikleri gerçekten uygulanmadan önce yalıtılmış, üretim benzeri bir ortamda test edebilirsiniz.

Tam Görünürlük

Sorunlar çalışma ortamına etki etmeden önce proaktif izleme ve uyarma Veeam Availability Suite, BT ortamınızdaki sorunları önemli bir etki yaratmadan keşfetmeniz ve sorunla ilgili olarak uyarılmanız için izleme ile uyarma araçları sunar.

Backup & Replication ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ister misiniz?