Kurumsal Yönetişim

Kurumsal Yönetişim

Yönetim anlayışımız büyüme stratejimize uygun ve kontrollü, planlama, pazarlama ve dijital entegrasyon süreçlerine yönelik gerçekleşiyor. Zira günümüzde pazarlama çalışmaları en az ürün / hizmetin kendisi kadar artı değer yaratan unsurlar. Biz bu yatırımlara “Shift incentives to big picture thinking” diyoruz zira planlı olduğumuz kadar esnek bir yönetim anlayışına sahipiz. İkinci temel nosyonumuz ve nüvemiz maliyet merkezinden ekonomik değer yaratımına, tüketimden üretime dönmek.

DEVAMINI OKU
Çalışan İlişkileri

Çalışan İlişkileri

Çalışan ilişkileri bizim için hem iletişim hem de bir IK fonksiyonu nosyonuna sahiptir. En önemli paydaşlarımızdan biri de çalışanlarımızdır. Günümüzün hızla değişen karmaşık iş dünyasında çalışanlarımız ile karşılıklı kazanç felsefesi ile geleceğe ilerliyoruz.

DEVAMINI OKU
Toplumsal İlişkiler

Toplumsal İlişkiler

Toplumsal ilişkilerde her zaman sorumlu ve sürdürülebilir bir yaklaşımımız bulunmaktadır. İçinde bulunduğumuz topluma faydalı olacak ve tüm paydaşlarımız ile işbirliği geliştirecek bir biçimde dayanışma kültürü içerisinde hedeflerimize yönelmekteyiz.

DEVAMINI OKU
ISG Vizyonu

ISG Vizyonu

Her şeyin başı iş güvenliği, güvenli bir çalışma ortamı bizim için hem fiziksel hem de ruhsal sağlığı bütünsel bir biçimde kapsıyor.

DEVAMINI OKU
Kalite Vizyonu ve Sertifikasyon

Kalite Vizyonu ve Sertifikasyon

Yüksek standartlarda kalite anlayışımız ile sertifikasyon çalışmalarımız ve konvansiyonel kalite yaklaşımımızla geleceğe yürüyoruz.

DEVAMINI OKU