KURUMSAL

İstanbul merkezli bir bilişim firması olarak 2001 yılında kurulan Platin Bilişim; IBM, Veritas, Symantec, Rapid 7, Transvault, Hitachi Vantara, Thycotic, Forescout, Gurucul, SailPoint, Darktrace, F5, Lucy ve Seclore gibi lider markaların Güvenlik ve Erişebilirlik çözümlerini, Platin mühendisliği, bakım ve destek hizmetleri ile beraber sunmaktadır. Platin Bilişim; İstanbul merkez ve Ankara şube ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Toplumsal İlişkiler

Toplumsal ilişkilerde her zaman sorumlu ve sürdürülebilir bir yaklaşımımız bulunmaktadır. İçinde bulunduğumuz topluma faydalı olacak ve tüm paydaşlarımız ile işbirliği geliştirecek bir biçimde dayanışma kültürü içerisinde hedeflerimize yönelmekteyiz.

Toplumla olan ilişkilerimizde, kamusal ve sosyal çevremizle ileriye yönelik sürdürülebilir ilişkiler kurmayı hedefliyoruz. Bu sayede, hem çevremize faydalı olma ilkemizi de gerçekleştirerek uyumlu bir toplumsal sorumluluk anlayışını benimsiyoruz. Toplumsal yönetim kararlarımızı yapılandırırken en temel dayanak noktamız olmuştur. İletişim biçimlerimizde bu dayanak ile daha güçlü bir gelecek için çalışıyoruz.