KURUMSAL

İstanbul merkezli bir bilişim firması olarak 2001 yılında kurulan Platin Bilişim; IBM, Veritas, Symantec, Rapid 7, Transvault, Hitachi Vantara, Thycotic, Forescout, Gurucul, SailPoint, Darktrace, F5, Lucy ve Seclore gibi lider markaların Güvenlik ve Erişebilirlik çözümlerini, Platin mühendisliği, bakım ve destek hizmetleri ile beraber sunmaktadır. Platin Bilişim; İstanbul merkez ve Ankara şube ile faaliyetlerine devam etmektedir.

ISG Vizyonu

Her şeyin başı iş güvenliği, güvenli bir çalışma ortamı bizim için hem fiziksel hem de ruhsal sağlığı bütünsel bir biçimde kapsıyor.

İşçi sağlığı ve iş güvenliği açısından, iş kazalarını ve meslek hastalıklarını en düşük düzeyde tutmayı hedefliyoruz. Bunun için çalışanlarımızın fiziksel ve ruhsal sağlığını bir bütün olarak en yüksek düzeyde tutmak, çalışma koşulları nedeniyle çalışanlarımızın sağlığının bozulmasını önlemek, çalışanlarımızın çalıştıkları işe uyumlarını sağlamak, işin zararlı etkilerini ortadan kaldıracak önlemler almak, teknik-ekonomik ve sosyal zorunluluklar ile uğranılan zararları değerlendirmek ve önlemek, etkilerini ortadan kaldırmak ISG alanındaki vizyonumuzdur.