KURUMSAL

İstanbul merkezli bir bilişim firması olarak 2001 yılında kurulan Platin Bilişim; IBM, Veritas, Symantec, Rapid 7, Transvault, Hitachi Vantara, Thycotic, Forescout, Gurucul, SailPoint, Darktrace, F5, Lucy ve Seclore gibi lider markaların Güvenlik ve Erişebilirlik çözümlerini, Platin mühendisliği, bakım ve destek hizmetleri ile beraber sunmaktadır. Platin Bilişim; İstanbul merkez ve Ankara şube ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Platin Bilişim’den Büyük Mercan Kayalıkları Desteği!

24 Şubat 2015’te Büyük Mercan Kayalıklarının yok olmaması ve tehdit altındaki bir Dünya mirasının korunması için SOS Mercan Kayalıkları Deklerasyonunu imzalayarak, Platin Bilişim olarak bizler de toplumun bilinçlenmesine kurumca bir katkıda bulunduk.

Dünyanın en güzel doğal alanlarından biri ve UNESCO’nun Dünya Miras Alanları Listesi’nde yer alan Mercan Korunması için Platin Bilişim de imzaları ile katkıda bulundu.

Büyük Mercan Kayalıkları’nın yakınında hızla yeni limanların yapılması planlanıyor. Bu limanlar yapılırsa, bölgedeki gemi trafiği artacak. Büyük Mercan Kayalıkları ve orada yaşayan deniz canlıları yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalacak, bu değerli doğal yapı bir çöplüğe dönüşecek! Bunu engellemek için biz de toplumsal bilince katkıda bulunduk.
 

Resim Galerisi