KURUMSAL

İstanbul merkezli bir bilişim firması olarak 2001 yılında kurulan Platin Bilişim; IBM, Veritas, Symantec, Rapid 7, Transvault, Hitachi Vantara, Thycotic, Forescout, Gurucul, SailPoint, Darktrace, F5, Lucy ve Seclore gibi lider markaların Güvenlik ve Erişebilirlik çözümlerini, Platin mühendisliği, bakım ve destek hizmetleri ile beraber sunmaktadır. Platin Bilişim; İstanbul merkez ve Ankara şube ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Platin Bilişim Kadına Şiddete Hayır Dedi!

Kadına Karşı Şiddetle Mücadelede, üzerimize düşen görevi yapmak üzere; KARARLIYIZ, BİZ DE VARIZ... demek için bildirgeyi imzaladık.

“Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü”nde:

Kadına yönelik her türlü şiddetin;
yaşam hakkını tehdit eden, temel bir insan hakkı ihlali olduğuna,  Toplumu derinden yaralayıp zayıflattığına, aile birliğini zedeleyip, anne ve çocuk sağlığını bozan, son derece önemli bir halk sağlığı sorunu olduğuna, Kadına yönelik şiddetin katı töre, gelenek gibi hiçbir gerekçe ile asla meşrulaştırılamayacağına, inanıyoruz.

Kız kardeşlerimiz, annelerimiz, eşlerimiz, geleceği emanet ettiğimiz evlatlarımız, kadınlar, bu toplumun yarısını oluşturan erkeklerle aynı haklara sahip bireylerdir.

Bu nedenle;
Kadına yönelik şiddete ortak olmayacağız, seyirci kalmayacağız…
Kadına yönelik şiddete son vermek için el ele verelim…
Kadına Karşı Şiddetle Mücadelede, üzerimize düşen görevi yapmak üzere;
KARARLIYIZ, BİZ DE VARIZ... demek için bildirgeyi imzaladık.

Resim Galerisi