KURUMSAL

İstanbul merkezli bir bilişim firması olarak 2001 yılında kurulan Platin Bilişim; IBM, Veritas, Symantec, Rapid 7, Transvault, Hitachi Vantara, Thycotic, Forescout, Gurucul, SailPoint, Darktrace, F5, Lucy ve Seclore gibi lider markaların Güvenlik ve Erişebilirlik çözümlerini, Platin mühendisliği, bakım ve destek hizmetleri ile beraber sunmaktadır. Platin Bilişim; İstanbul merkez ve Ankara şube ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Neden Platin Bilişim?

Hizmet önceliğimiz müşterimizin ihtiyacını anlamaktır. Çözümlerimizi bu ihtiyaçlar doğrultusunda teknolojik olarak kanıtlanmış Demo ya da Poc lerin ardından sunmaktayız. Açık ticketlarda 2 saat SLA ile çözüm sağlamaktan mutluyuz. Çözümlerimiz, çözüm dizaynı, uygulama, destek ve otomatik operasyonel destek yollarıyla sağlanmaktadır.

Butik Çözümler

Platin Bilişimin en büyük avantajı, butik ve ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunmamızdır. Temel ihtiyaçlarınızı analiz ediyor, projelendiriyor ve raporlama sistemlerine dayalı sayısal yöntemlerimiz ile ilkeli bir biçimde takip ediyoruz.

Yenilikçi Yapımız ve Geleceği Öngörmek

Herzaman yeniliklere açık, dinamik yapımız ile geleceğe yatırım yapıyoruz. Tüm paydaşlarımız açısından attığımız her adımda vizyoner ve farklı bakış açıları ile win-win stratejisi ile hareket ediyoruz.

Profesyonel Kadro

İşimizde sadece kendimiz ile yarış halindeyiz. Bu ilkeyi profesyonel anlayışmızın temel taşı olarak görüyoruz.

Çalışma Biçimimiz

Platin Bilişim çalışma biçimi olarak faaliyet alanına odaklanmaktadır. Çok sayıda yerel ve global referansı bulunan Platin Bilişim olarak ürün ve projelerimize tüm yaşam döngüsü boyunca destek vermekteyiz. Gelişmiş hizmet seçenekleri ve uyumluluğu ile herzaman win-win anlayışı ile profesyonel hizmetler sunmaktayız.
 

Pınar Bamyacı

Son üç yılda artış görülen WannaCry, NotPetya ve Equifax gibi siber saldırılar, güvenlik yatırımlarını en üst seviyeye çıkarttı. 2020’de veri kaybı önleme, şifreleme ve veri odaklı denetim önem kazanacak. Dünya genelinde 2021’de 6 trilyon USD’lik Cybercrime suç oranı olacağı tahmin ediliyor.

Pınar Bamyacı Satış Direktörü, Platin Bilişim