KURUMSAL

İstanbul merkezli bir bilişim firması olarak 2001 yılında kurulan Platin Bilişim; IBM, Veritas, Symantec, Rapid 7, Transvault, Hitachi Vantara, Thycotic, Forescout, Gurucul, SailPoint, Darktrace, F5, Lucy ve Seclore gibi lider markaların Güvenlik ve Erişebilirlik çözümlerini, Platin mühendisliği, bakım ve destek hizmetleri ile beraber sunmaktadır. Platin Bilişim; İstanbul merkez ve Ankara şube ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Çevre Vizyonu

Çevre dediğimizde tüm paydaşlarımızı kapsayacak bir çevreyi anlıyoruz. Tüm paydaşlarımızla çevre bilinci ile ortak sorumlu bir vizyon sergilemekten mutluyuz.

Çevre sadece kurumsal sosyal sorumluluk kapsamında değil; tüm çalışmalarımızda, dikkate alıp önemsediğimiz yegane unsurdur. Yeşili seviyoruz. Bu sebepten çevresel regülasyonlara uymaya ve enerji verimliliğine oldukça özen gösteriyoruz. Çevre konusunda başta çalışanlarımız olmak üzere tüm paydaşlarımızı bilgilendirmeyi önemsiyoruz. Tasarım süreçlerimizde de çevreye duyarlı hareket ediyoruz. Kaynaklarımızın verimli kullanılması için geri dönüşüme özen gösteriyoruz.