KURUMSAL

İstanbul merkezli bir bilişim firması olarak 2001 yılında kurulan Platin Bilişim; IBM, Veritas, Symantec + BlueCoat, Palo Alto, Rapid 7, Vasco, Fireeye, Mazebolt, Transvault, Hitachi Vantara, Attivo, Thycotic, Forescout, Gurucul, SailPoint ve Seclore gibi lider markaların Güvenlik ve Erişebilirlik çözümlerini, Platin mühendisliği, bakım ve destek hizmetleri ile beraber sunmaktadır. Platin Bilişim; İstanbul merkez ve Ankara şube ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Genel Müdürün Mesajı

“2016 itibarıyla Türkiye yerel Qradar piyasasında büyük bir iş hacmine sahibiz. Avrupa, Orta Asya ve Afrika’daki firmalara sektörel tecrübemiz, güvenlik birikimimiz ve rekabetçi tekliflerimiz yoluyla işbirliği ve işortaklığı sunarak yardım etmek istiyoruz.” Ayhan Bamyacı.

Değerli İş Ortağımız,

Öncelikle çalışma ortaklarımızla birlikte gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz çalışmalarda kalite ve işimize odaklanma bizim için temel noktalardır. İş ortaklarımız için tüm zorlu projelerimizde dahi çalışkan ekibimiz ve işimize inanan çalışma ruhumuz ile başarıyı yakalamayı bir hedef olarak belirlemiş durumdayız.

Platin Bilişim olarak; herzaman kaliteli hizmet ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmek çalışma biçimimiz oldu. Önümüzdeki dönemde de bu çalışmalarımıza aynı şekilde devam edeceğiz ve güvenli adımlarla büyüyeceğiz.Bu yolda ilerlerken en büyük destekçimiz olan sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmek adına daha çok çalışacağız. Hedeflerimize ulaşabilmek için temel değerlerimiz; her zamanki gibi insan odaklı yaklaşımımız çerçevesinde yenilikçilik, sinerji, kalite ve çok çalışmak olacak. Başladığımız her projede eksiksiz ve sürekli hizmet yaklaşımımız, tüm işlerimizi detaylı bir biçimde ele alarak; iş yapış biçimlerimize dair değerlerimizi korumamız ve geliştirmemiz bizleri farklı kılan en önemli noktalardır.

Bugüne kadar Platin Bilişim olarak gerçekleştirdiğimiz büyümeyi sizlere de borçluyuz. Bunun için iş ortağımız şeklinde yanımızda olmanızı ve bizlere olan desteğinizi önemsiyoruz. Yatırımlarımızı da size olan sorumluluğumuzun bilinci ile sürdürerek büyüyeceğimizden eminiz. Önümüzdeki dönemde, geleneksel kalıpların yıkılarak; sektördeki büyük oyuncuların değişeceğini şimdiden öngörebilmekteyiz.

İnsanların bilişim teknolojileri taleplerinin daha ziyade servis talebi şeklinde ortaya çıkacağını düşünmekteyiz. Bu süreçte güvenlik teknolojileri de önemini artıracaktır. Hız ve servis kalitesine verilen önem giderek daha da önemli bir hale gelecektir. Bu kapsamda; Platin Bilişim’in güçlü kadrosu ile sizlere en kaliteli ve en hızlı hizmeti, ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde sunmaya devam edeceğiz.

Platin Bilişim Genel Müdürü
Ayhan BAMYACI

Ayhan Bamyacı

“Gelecekte kullandığımız ürün ve hizmetin arkasında yapay zekâya dayalı veri merkezli uygulamalar olacak. Platin Bilişim bu alanda geleceği şekillendiren önemli bir şirket ve şimdiden birçok alanda varlık göstermeye başladı. Yapay zekâ sağlık, havacılık veya hizmet sektöründe öne çıktığı gibi geleceğin en önemli ve hayati konularının başında yer alan siber güvenlik alanında da yoğun olarak kullanılacağına şüphe yok.”

Ayhan Bamyacı Genel Müdür, Platin Bilişim