ÇÖZÜMLER

Kurumların en değerli varlığı günümüzde “bilgiye” dönüşmüş “veri” leridir. Platin Bilişim “Veri Koruma” ve “BT Güvenlik” çözümleri ile müşterilerinin değerli bilgi varlıklarını korumaktadır. Konusunda Dünya’nın en başarılı çözümleri Platin mühendisliği ile entegre olarak sunulmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ve yüksek mühendislik deneyimi ile A'dan Z'ye kadar gerekli altyapının sürdürülebilir bir biçimde devamlılığı için gerekli teknoloji ve hizmetleri sağlanmaktadır.

Kurulum ve Dizayn Hizmetleri

Ürünlerden maksimum seviyede fayda sağlamak için ürünleri tanımak, doğru konumlandırma ve doğru yönlendirmeli kurulumlar yapmak başlangıç için çok önemlidir.

IT dünyasında bir sistemin efektif kullanımının yanı sıra; öncelikli olarak analize uygun bir şekilde kurulumu ve kullanılacak ortamdaki ihtiyaçlara göre uyarlanması gerekmektedir. Aksi takdirde düzgün ve uygun olarak kurulmayan sistemler tüm bileşenleri ve kullanılamayan bir çözüm ortaya çıkarmaktadır.Platin Bilişim olarak; proje yönetim metodolojisi ile ürünlerden en fazla fayda sağlanması ve planlanan fonksiyonlarını yerine getirebilmeleri için “Analiz ve Dizayn” hizmetleri verilmektedir.

Ürünlerin kurulumları projelendirilmekte, olası tüm riskler ortaya konulmakta ve bu risklerin elimine edilmesi için risk değerlendirilmesi müşterilerimiz adınayapılmaktadır. Bu sayede projelerin planlanan zaman, bütçe ve kalite yönetimi içinde tamamlanması sağlanmaktadır.Kurulum ve uyarlaması yapılan sistemler için proje teslimi sonrasında ihtiyaç duyulabilecek destek talepleri Platin Bilişim tarafından destek hizmetleri kapsamında firmalara sunulmaktadır.

Kurulum ve Dizayn Hizmetleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ister misiniz?