ÇÖZÜMLER

Kurumların en değerli varlığı günümüzde “bilgiye” dönüşmüş “veri” leridir. Platin Bilişim “Veri Koruma” ve “BT Güvenlik” çözümleri ile müşterilerinin değerli bilgi varlıklarını korumaktadır. Konusunda Dünya’nın en başarılı çözümleri Platin mühendisliği ile entegre olarak sunulmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ve yüksek mühendislik deneyimi ile A'dan Z'ye kadar gerekli altyapının sürdürülebilir bir biçimde devamlılığı için gerekli teknoloji ve hizmetleri sağlanmaktadır.

Dosya ve E-Posta Arşivleme

Regülasyonlar ve iş ihtiyaçları nedeniyle bazı verilerin uzun süre saklanması gerekmektedir. Bu gereksinimler dolayısıyla mevcut kullanılan yazılım ve donanımın, performans ve maliyeti göz önüne alındığında arşivleme ürünlerine ihtiyaç duyulur. Bazı güvenlik standartları ve yasal gereklilikler nedeniyle de 5 veya 10 yıl gibi sürelerle arşivlerin saklanması talep edilmektedir.

Arşivleme çözümleri, firmaların depolama alanlarını efektif şekilde kullanmalarını, büyüyen dosya ve email ortamlarını kontrol altına almalarını ve istedikleri verileri merkezi olarak kolaylıkla arayıp bulmalarına yardımcı olur.

Arşivleme ürünleri arşivlenen verileri sıkıştırılmış ve tekilleştirilmiş olarak tutarak storage gereksinimlerini azaltır. Verileri merkezi olarak yaşlandırma politikaları uygulayarak sık kullanılmayan verinin tape ortamlarına aktarılması ya da silinmesini yönetebilir.

E-discovery çözümleri, gelip giden tüm emaillerin arşivlenerek (Journaling), regülasyonlara uyumluluk sağlar. Bu veriler arasında gerektiğinde teftiş kurulları soruşturma başlatabilir.

Platin Bilişim konusunda uzman kadrosu, büyük ve küçük yapılarda bir çok sektördeki tecrübesiyle Enterprise Vault kurulum ve bakım süreçlerine katılmaktadır. Onlarca müşteriye bakım destk konusunda yıllardır hizmet verilmektedir.

Dosya ve E-Posta Arşivleme ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ister misiniz?