ÇÖZÜMLER

Kurumların en değerli varlığı günümüzde “bilgiye” dönüşmüş “veri” leridir. Platin Bilişim “Veri Koruma” ve “BT Güvenlik” çözümleri ile müşterilerinin değerli bilgi varlıklarını korumaktadır. Konusunda Dünya’nın en başarılı çözümleri Platin mühendisliği ile entegre olarak sunulmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ve yüksek mühendislik deneyimi ile A'dan Z'ye kadar gerekli altyapının sürdürülebilir bir biçimde devamlılığı için gerekli teknoloji ve hizmetleri sağlanmaktadır.

5651 Teknik Uyumluluk

Kanun içerik, erişim ve toplu kullanım imkanı sunanlara farklı yükümlülükler getirmektedir. Bu yükümlülükler yerine getirilmediği kanuni yaptırımlar uygulanabilir.

5651 BT dünyası için önemli bir yasadır. Yasa, bazı önlemlerin alınmasını zorunlu hale getirmiştir. Teknik olarak değerlendirildiğinde adreslenen alanlardan ve log toplamak ve bu logları zaman damgası ile işaretlemek (değişmediğinin kanıtı olarak) gerekmektedir. 

Platin Bilişim uzman kadrosu ile büyük ve küçük ölçekli firmalarda bir çok kurulum gerçekleştirmiştir. Gartner’da lider bulunan IBM Qradar ürününe geliştirdiği QrTime zaman damgalama yazılımı ile lider bir ürünü Türkiye yasalarına uyumlu hale getirmiştir.

5651 Teknik Uyumluluk ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ister misiniz?