ÇÖZÜMLER

Kurumların en değerli varlığı günümüzde “bilgiye” dönüşmüş “veri” leridir. Platin Bilişim “Veri Koruma” ve “BT Güvenlik” çözümleri ile müşterilerinin değerli bilgi varlıklarını korumaktadır. Konusunda Dünya’nın en başarılı çözümleri Platin mühendisliği ile entegre olarak sunulmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ve yüksek mühendislik deneyimi ile A'dan Z'ye kadar gerekli altyapının sürdürülebilir bir biçimde devamlılığı için gerekli teknoloji ve hizmetleri sağlanmaktadır.

Veri Koruma

Veri Koruma

Kurumların değerli bilgi ve proseslerini üzerinde bulunduran sunucuların korunması için dünyanın önde gelen teknolojilerini müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Güvenlik Altyapı Çözümleri

Güvenlik Altyapı Çözümleri

Platin Bilişim, sağladığı güvenlik altyapı çözümlerini uzman mühendis kadrosu ile sizlere sunmaktadır. En son teknoloji ile donatılmış güvenlik altyapısını kurumunuza özel sağlamaktadır.

Siber Olaylara Müdahale

Siber Olaylara Müdahale

Bilişim Teknolojileri altyapılarını modern bilgi güvenlik sistemleri ile yüksek standartlara kavuşturarak sürekli izleme ve kayıt altına alma gibi süreçlerin kurulum, bakım ve yönetimini sağlıyoruz.

Son Kullanıcı ve Erişim Güvenliği

Son Kullanıcı ve  Erişim Güvenliği

Son kullanıcı ve erişim güvenliğini uçtan uca çözümleri ve uzman teknik kadrosu ile kurumunuza sunan Platin Bilişim ihtiyacınız olan güvenlik seviyesine erişmenizi sağlar.

Uyumluluk Çözümleri

Uyumluluk Çözümleri

Kurumların BT altyapılarını ve güvenlik seviyelerini yasalara ve uyumluluk sertifikalarına uygun hale getirmek için gerekli araçların firma bünyesinde kurulum, destek ve adreslenmesini yapmaktayız.

Profesyonel Hizmetler

Profesyonel Hizmetler

Deneyimli destek kadromuz, uygun maliyetle, yüksek deneyim gerektiren konularda günlük destek vermektedir ve pahalı eğitimler alması gereken eleman ihtiyacı ortadan kalkmaktadır.