PRODUCT

AFM DoS Raporlama ve Görünürlük

Detaylar için tıklayınız:
PRODUCT

Veritas'tan Information Studio!

Detay için tıklayınız:
PRODUCT

F5 AFM Firewall Rules

Detaylar için:
ÖDÜL

IBM'den İki Ödül Birden!

Detaylar için tıklayınız:
PRODUCT

Predictive Insights!

Ürün Detayları:
PRODUCT

Symantec Host Integrity!

Detay:

Biz Kimiz?

Platin Bilişim; veri güvenliği ve erişilebilirlik konularında en modern çözümleri sunan, Dünya'nın lider markaları ile çalışan başarılı projeleri ile sektöre öncülük eden bir teknoloji firmasıdır.

İstanbul merkezli bir bilişim firması olarak 2001 yılında kurulan Platin Bilişim, IBM, Veritas, Symantec, Transvault, Hitachi Vantara, Thycotic, F5, Gurucul ve Darktrace,  markalarının güvenlik ve erişebilirlik çözümlerini sunmaktadır.

Siber Güvenlik Çözümleri

Veri Koruma Çözümleri

Ağ ve Altuç Güvenliği Çözümleri

Kimlik ve Veri Güvenliği Çözümleri

Stratejik İş Ortaklarımız

Dünya’nın lider veri koruma markaları ile marka ortaklıklarımız vardır ve giderek genişleyen ürün yelpazemizde bu kapsam daha da genişleyecektir. Size özel butik çözümler sunabilmek için hedeflerimize ulaşmayı ve stratejik işbirliklerimizi sürdürmeyi vizyonumuzun bir parçası olarak görüyoruz.

Etkinlikler

Ayhan Bamyacı

“Gelecekte kullandığımız ürün ve hizmetin arkasında yapay zekâya dayalı veri merkezli uygulamalar olacak. Platin Bilişim bu alanda geleceği şekillendiren önemli bir şirket ve şimdiden birçok alanda varlık göstermeye başladı. Yapay zekâ sağlık, havacılık veya hizmet sektöründe öne çıktığı gibi geleceğin en önemli ve hayati konularının başında yer alan siber güvenlik alanında da yoğun olarak kullanılacağına şüphe yok.”

Ayhan Bamyacı Genel Müdür, Platin Bilişim

Pınar Bamyacı

Son üç yılda artış görülen WannaCry, NotPetya ve Equifax gibi siber saldırılar, güvenlik yatırımlarını en üst seviyeye çıkarttı. 2020’de veri kaybı önleme, şifreleme ve veri odaklı denetim önem kazanacak. Dünya genelinde 2021’de 6 trilyon USD’lik Cybercrime suç oranı olacağı tahmin ediliyor.

Pınar Bamyacı Satış Direktörü, Platin Bilişim

Mehmet Bayram

Bugüne kadar kendi yazılım ekibimizin çalışmaları ile yabancı üretici firmaların çözümlerini Türkiye’deki mevzuata uygun hale getirmek için ara modüller geliştirdik. Yabancı yazılımlarda bulunmayan birtakım ek fonksiyonlar sağlıyor olmamız da yine müşterilerimizin bizi tercih etme sebeplerinden birini oluşturduğu için şirketimizin geçmişinde önemli bir mihenk taşı teşkil ediyor.

Mehmet Bayram Information & Network Security Manager, Platin Bilişim

Furkan Batman

Günümüzde atakların daha sofistike ve kendini yenileyebilir bir hale gelmesiyle birlikte Siber Güvenlik her zaman olduğundan daha önemli bir hale gelmiş bulunuyor. Siber Güvenlik trendlerini takip ederek müşterilerimizin maksimum korunma seviyesini hedefliyoruz. Hizmetlerimizi ve ürünlerimizi bu özenle seçiyor ve değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Furkan Batman Cyber Security Manager, Platin Bilişim

Dr. Çiçek Doğan

"Pazarlama ve iletişim tekniklerinde her zaman insan odaklı dokunuşlarla; fijital pazarlama ilkeleri ile hareket etmekteyiz. İçinde bulunduğumuz dinamik pazar bileşenleri ve sektörün futüristik lokomatifleri bizleri pazarlama ve iletişim çalışmalarında innovasyon temelli ve orijinal kılıyor. "

Dr. Çiçek Doğan Marketing Manager, Platin Bilişim

Emre Tatar

Platin Bilişim olarak tüm support süreçlerimizde en ince ayrıntısına kadar detaylı çalışmalar ile süreçlerimizi sürdürüyoruz. Bu kapsamda müşteri dostu bir marka olarak, ne zaman ihtiyaç olsa teknik gerekiliklerde gerek uzaktan gerekse yerinden desteğimizi sağlıyoruz. Kalite ve güleryüzlü hizmet ile herzaman tüm müşterilerimizin yanındayız!

Emre Tatar Data Management & Business Continuity Manager , Platin Bilişim

Elif Yargıcı

Platin Bilişim olarak, müşteri odaklı satış anlayışımız ile geniş bir kitleye hizmet veriyoruz. Çok geniş ürün yelpazemiz ve esnek fiyat politikamız ile tüm ölçekte Kurumsal ihtiyaçlara cevap verebilecek kapasitemiz mevcut. Satışın anahtarı insan felsefemiz her zaman bizden önce gidiyor ve ürünlerimiz ile sadece satış değil satış sonrasında da Platin Bilişim olarak tüm müşterilerimizin teknik ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Elif Yargıcı Unit Sales Manager , Platin Bilişim