DUYURU

AĞAOĞLU MY OFFICE'TEYİZ!

Tam Adres İçin Tıklayınız!
ÖDÜL

Symantec'ten Platin Bilişim'e Ödül!

Kategori: En Çok Müşteriye Erişen Partner!

Detaylar İçin Tıklayınız!
SPONSORLUK

IDC Security Roadshow 2018 Gerçekleşti!

Detaylar İçin Tıklayınız! UFT'S!
KARİYER

TO THE FUTURE!

Çalışma Arkadaşları Arıyoruz!

Sistem Mühendisleri! Bilgi Güvenliği Mühendisleri
ÖDÜL

Platin Bilişim'e 3 Ödül!

Detaylar İçin Tıklayınız!
BAŞARI HİKAYESİ

HONDA - Platin Bilişim!

Honda'nın verileri güvende!

Biz Kimiz

IBM tarafından 2016 yılında Orta Asya ve Afrika bölgesinde "Güvenlik Zekası Top Partneri olarak ödüllendirilen Platin Bilişim; danışmanlık, araç ve operasyonel destek hizmetleri sağlamaktadır.

İstanbul merkezli bir bilişim firması olarak 2001 yılında kurulan Platin Bilişim, IBM, Veritas, Symantec, Blue CoatHPE, Veeam, Hitachi, Transvault, Vasco, Rapid7, CyberArk, Backbox, FireEye, Mazebolt, Titus ve Seclore markalarının güvenlik ve erişebilirlik çözümlerini sunmaktadır.

Siber Olaylara Müdahale

Veri Koruma

Güvenlik Altyapı Çözümleri

Son Kullanıcı ve Erişim Güvenliği

Profesyonel Hizmetler

Uyumluluk Çözümleri

Bulut Çözümleri

Tehdit Farkındalığı- Sızma Testleri

Stratejik İş Ortaklarımız

Dünya’nın lider veri koruma markaları ile marka ortaklıklarımız vardır ve giderek genişleyen ürün yelpazemizde bu kapsam daha da genişleyecektir. Size özel butik çözümler sunabilmek için hedeflerimize ulaşmayı ve stratejik işbirliklerimizi sürdürmeyi vizyonumuzun bir parçası olarak görüyoruz.

Ayhan Bamyacı

"Kamunun varoluş sebeplerinden biri de vatandaşların toplu ve ortak ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bu ihtiyaçlar başta iç ve dış güvenlik şeklinde ortaya çıkmış, daha sonra ise teknolojinin gelişmesi ile vatandaşların bilgi ve veri güvenliği de buna eklenmiştir. Böylelikle kamunun üzerindeki iş yükü artmış, etkisizlik noktaları ortaya çıkmıştır. Gerek idari yerinden yönetim, gerekse siyasi yerinden yönetim noktaları bakımından ve özellikle hizmet yerinden yönetimi açısından veri güvenliği ayrı bir önem kazanmaktadır"

Ayhan Bamyacı Genel Müdür, Platin Bilişim

Pınar Bamyacı

Enerji sektöründe liberalleşen bir piyasa ile karşı karşıyayız. Dolayısıyla piyasadaki güvenlik tehditlerinin önemi yeni yeni ortaya çıkıyor. Biz de bu alandaki potansiyel müşterilerimiz için olabildiğince esnek çözümler sunmaya gayret ediyoruz. Günün sonunda şirketlerin tek bir yerden hizmet almasını, bakım, onarım ya da problem çözümü gibi durumlarda tek muhatapları olmayı istiyoruz.

Pınar Bamyacı Satış Direktörü, Platin Bilişim

Mehmet Bayram

Şirketinizde örneğin iş başvurusundan müşteri memnuniyet programına kadar kayıt almak için kullandığınız her çeşit maktu formlar, müşteri kayıt sistemleriniz, internet uygulamalarınız, insan kaynakları sistemleriniz, e-posta sistemleri üzerindeki kayıtlarınız, analitik ve raporlama uygulamalarınız, satış ve operasyon sistemleriniz gibi pek çok farklı yöntemle veri işliyor olabilirsiniz. Bu noktada yasaya uyumlu yatırım planını devreye almanız gerekiyor.

Mehmet Bayram İş Geliştirme Müdürü, Platin Bilişim

Can Topay

Resilient’ın ödüllü Incident Response Platformu ile güvenlik ekipleri daha akıllı, daha verimli analizler ile güvenlikle ilgili sorunları hızla çözüyor. 20’nin üzerindeki ülkede faaliyet gösteren Resilient, 30’u Fortune 500’de olmak üzere 100’den fazla küresel müşteriye de sahip.

Can Topay Teknoloji Direktörü, Platin Bilişim

Çiçek Doğan

Platin Bilişim olarak; hedeflerle yönetim ve hedef belirleme çalışma prensiplerine inanıyor ve profesyonel hayatımızda da uyguluyoruz. Neleri ve nasıl değiştirmemiz gerektiğini konuştuğumuz bir dönemdeyiz. Öncelikle büyük resmi görmeye odaklanıyoruz. Önümüzdeki 3-5 yıl içerisinde bizi diğerlerinden ayıracak ve rekabet avantajı kazanmamıza vesile olacak yatırımlara yöneleceğiz.

Çiçek Doğan ER Danışmanı, Marka ve Pazarlama Yönetmeni, Platin Bilişim

Pınar Bamyacı

Verimlilik için geliştirdiğimiz kurumumuza özel metrikler var, bunları geçtiğimiz yıl geliştirdik ve bu yıl tamamen ölçümlerimizi bu formülasyon kalıbı üzerinden yürüteceğiz. Yenilikçilik ve özgün prensipli yatırım çerçevemiz 360 derece değerlendirildiğinde; kurumumuzun ciddi bir rekabet avantajı sağlayacağını düşünüyoruz.

Pınar Bamyacı Satış Direktörü, Platin Bilişim

Emre Tatar

Platin Bilişim olarak tüm support süreçlerimizde en ince ayrıntısına kadar detaylı çalışmalar ile süreçlerimizi sürdürüyoruz. Bu kapsamda müşteri dostu bir marka olarak, ne zaman ihtiyaç olsa teknik gerekiliklerde gerek uzaktan gerekse yerinden desteğimizi sağlıyoruz. Kalite ve güleryüzlü hizmet ile herzaman tüm müşterilerimizin yanındayız!

Emre Tatar Destek ve Operasyon Müdürü, Platin Bilişim

Pınar Sarmısak

Diferansiyel bir denklemi çözme mantığı ile siber güvenlik mantığı birbirine yakındır. Diferansiyel denklemde birden fazla fonksiyon ve bunların değişkenleri arasındaki en küçük değişikliklikler dikkate alınırken; bilgi güvenliğinde de en basit güvenlik açıkları tespit edilip, bu açıkların kapatılması üzerine gidilmelidir.

Pınar Sarmısak Sistem Mühendisi, Platin Bilişim

Ozan Özkara

Ağ üzerinde uygulama ve ayrıcalıklı hesap güvenliği üzerinde simüle etme yoluyla verilerinizin karmaşık bilgi güvenliği risklerine karşı güvende olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Kurumunuzun veri güvenliği ve bütünlüğünden sorumlu olduğunuzu unutulmamalısınız. Gelin bunu birlikte keşfedelim.

Ozan Özkara İş Geliştirme Müdürü, Platin Bilişim

Melih Ödemiş

İş hacmimiz giderek artarken global gücümüzü doğru ve yerinde kullanıyoruz. Güzel fırsatlar yakaladığımız bir dönemdeyiz, teknik uzmanlık seviyemiz ile öne çıkıyoruz ve geniş bir coğrafyada hizmet veriyoruz. Önümüzdeki dönemde yeni bir ürün yelpazesi ile müşterilerimiz için yeni fırsatlar ve güçlü işbirlikleri sunacağız. Iş ortaklarımız ile birlikte sürdürülebilir bir büyüme stratejisi ile ilerliyoruz.

Melih Ödemiş Business Development Manager, Platin Bilişim

Elif Yargıcı

Platin Bilişim olarak, müşteri odaklı satış anlayışımız ile geniş bir kitleye hizmet veriyoruz. Çok geniş ürün yelpazemiz ve esnek fiyat politikamız ile tüm ölçekte Kurumsal ihtiyaçlara cevap verebilecek kapasitemiz mevcut. Satışın anahtarı insan felsefemiz her zaman bizden önce gidiyor ve ürünlerimiz ile sadece satış değil satış sonrasında da Platin Bilişim olarak tüm müşterilerimizin teknik ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Elif Yargıcı Unit Sales Manager , Platin Bilişim

Murat Gürocak

Platin Bilişim satış ekibi güçlü ve dinamik kadrosu ile yeni dönemde ivme kazanarak faaliyetlerini artırıyor. Satış anlayışımız her zaman en yeni ve ihtiyaca en uygun çözümleri müşterilerimize sunmak yönünde olduğu için biz ihtiyacınız için sizden önce gerekli fizibiliteyi yaparak size uygun çözümleri sunuyoruz. Satış bizim için bir felsefe ve bu felsefenin olmazsa olmazı ise müşterilerimizi doğru anlamak, çözüm üretmek.

Murat Gürocak Enterprise Sales Manager, Platin Bilişim