IBM WATSON 2017!

Platin Bilişim IBM Watson 2017 etkinliğine sponsor oldu!

AYRINTILAR

KAMU BIB 19!

Platin Bilişim TBD'nin Dijital Devlet Konulu etkinliği Platin sponsoru oldu!

AYRINTILAR

CIO Ödülleri 2016!

Platin Bilişim Shangri-La Bosphorus'ta gerçekleşen CIO Ödülleri 2016'ya sponsor oldu.

AYRINTILAR

It's My Life

Platin Bilişim bu yılki Yapı Kredi Bankası, "Its My Life" etkinliğine sponsor oldu.

AYRINTILAR

İstanbul Üniversitesi Adıgüzel Vakfı Okulları Resim Yarışması

Platin Bilişim, 21-27 Nisan 2016 tarihinde Kozzy Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilen İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Okulları Sergisi’ne ödül sponsoru olarak destek verdi.

AYRINTILAR

IDC CIO Summit 2016

Platin Bilişim IDC CIO Summit 2016'ya sponsor oldu. Platin Bilişim Genel Müdürü Ayhan Bamyacı, verimli görüşmeler ve fikir zincirlerinin olduğu etkili bir platformda olmaktan mutluluk duyduklarını dile getirirken, bir yılın genel değerlendirmesini ve gelecek yıl vizyonlarını aktarabilmek adına faydalı bir etkinlik olduğunu vurguladı.

AYRINTILAR

IDC IT Security Roadshow Ankara

Platin Bilişim IDC IT Security Roadshow 2016 Ankara'ya da sponsor oldu.

AYRINTILAR

IDC IT Security Roadshow

BT Güvenlik karmaşası, kurumların mevcut teknoloji ile yeni teknolojik yatırımlar arasında bir denge yakalamaya çalıştıkları bu dönemde ciddi bir zorluk olmaya devam edecektir. Türkiye’deki şirketlerin maliyetlerini dengeleme, varlıklarını koruma ve kurum içerisinde yeni çözümler yaratma çabalarının yanı sıra mevcut BT güvenliği yatırımlarını da gözden geçirmeleri gerekiyor.

AYRINTILAR

IDC IT Security Roadshow 2016!

Platin Bilişim IDC IT Security 2016 etkinliğine sponsor oldu.

AYRINTILAR

IDC Finans ve Teknoloji Konferansı

Platin Bilişim, 11 Kasım tarihinde Wyndham Grand Levent İstanbul’da düzenlenen IDC Finans Teknoloji Konferansı 2015 etkinliğinde ürün ve çözümleri ile yoğun ilgi gördü.

AYRINTILAR

IDC CIO Summit

CIO Zirvesi; CIO ve BT profesyonellerinin bir araya geldiği, CIO’ların ve Uzmanların reel iş yaşamındaki teknoloji odaklı görüş ve deneyimlerinin paylaşıldığı, yeniliklere ve fırsatlara açık bir buluşma ortamıdır.

AYRINTILAR

Platin Bilişim, IDC’nin 3600 Datacenter Roadshow 2015 Etkinliğinde Veri Merkezlerinin İlgi Odağı Oldu

Platin Bilişim, IDC’nin 3600 Datacenter Roadshow 2015 Etkinliğinde Veri Merkezlerinin İlgi Odağı Oldu! Platin Bilişim Teknolojileri, IDC Türkiye’nin düzenlediği ve veri merkezlerinde değişen akıllı teknolojilerin konuşulduğu IDC Datancenter 3600 Roadshow 2015 etkinliğine sponsor olarak katıldı. Bulut Bilişim çağında yeni nesil veri merkezlerinin masaya yatırıldığı etkinlikte, Platin Bilişim’in veri merkezleri ve kurumsal şirketlerin IT departmanlarına sunduğu yeni nesil iş sürekliliği, veri arşivleme ve güvenlik zekası çözümleri yoğun ilgi gördü.

AYRINTILAR