MEDYA MERKEZİ

Platin Bilişim konvansiyonel Halkla İlişkiler ve Tanıtım stratejisi ile farklı iletişim çalışmaları yürütmektedir. Bu kapsamda medya merkezinde, basın bültenleri, basın yansımaları, etkinlikler - virtüel hikayeler, başarı hikayeleri, ödüller, sponsorluk çalışmaları, duyurular, videolar, kataloglar, sosyal medya kanalları, müşteri ilişkileri bilgisine ulaşabilir ve PR abonelik sistemi ile üye olabilirsiniz.

Secure Future Platform

IBM Türk ve Platin Bilişim, 29 Mart 2016 tarihinde Çırağan Sarayı’nda Secure Future Platform 2016 etkinliği düzenledi. Başlama Tarihi: 29.03.2016 Bitiş Tarihi: 29.03.2016
Secure Future Platform

Platin Bilişim Satış Direktörü Pınar Bamyacı, IBM MSS Danışmanlık Hizmetleri, IBM Security Satış Lideri Engin Özbay ve IBM QRadar, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Teknik Lideri Mulla ev sahipliğinde yapılan organizasyonda geleceğin güvenlik standartları masaya yatırıldı.

Resim Galerisi

Çiçek Doğan

Platin Bilişim olarak; hedeflerle yönetim ve hedef belirleme çalışma prensiplerine inanıyor ve profesyonel hayatımızda da uyguluyoruz. Neleri ve nasıl değiştirmemiz gerektiğini konuştuğumuz bir dönemdeyiz. Öncelikle büyük resmi görmeye odaklanıyoruz. Önümüzdeki 3-5 yıl içerisinde bizi diğerlerinden ayıracak ve rekabet avantajı kazanmamıza vesile olacak yatırımlara yöneleceğiz.

Çiçek Doğan ER Danışmanı, Marka ve Pazarlama Yönetmeni, Platin Bilişim